Vlci Žilina – Topoľčany 7:3 (kon.) | Dubnica – Žiar nad Hronom 3:4 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
TSS GROUP Dubnica
3:4 (0:2, 3:0, 0:1 - 0:0) Stav série: 3:2
MŠK Žiar nad Hronom
sk Čtvrtek 23.03.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Žiar nad Hronom nakoniec víťazí v dnešnom tesnom zápase 4:3 po samostatných nájazdoch. Dnes ťahal za dlhšiu stranu povrazu vždy iný tím, no v úplnej koncovke boli efektívnejší práve hostia. O osude zápasu rozhodol dnešný dvojgólový strelec Ralph Kevin Gábor.
    Dubnica tak nevyužíva ani druhý matchball a stav série je 3:2. (20:50:56)

70:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MŠK Žiar nad Hronom.
    Autorom víťazného gólu je GÁBOR.

5. série
    0:2
    Dvojgólový strelec Gábor napokon definitívne rozhoduje o osude dnešného zápasu a po peknej kľučke trafil odkrytú časť brány.

4. série
    0:1
    Gécimu ušiel puk z hokejky a Petrík si tak pripísal pohodlný zákrok.

4. série
    0:1
    Ani Jakúbekovi nevyšlo backhandové zakončenie a Kristín si pripísal zákrok.

3. série
    0:1
    Lukáš Tábi predviedol nepodarenú kľučku a Petrík ho tak vychytal.

3. série
    0:1
    Ethan Szykula poslal puk iba vedľa brány.

2. série
    0:1
    Šimon Beták taktiež trafil iba Petríka a Žiar tak môže v najbližšej sérii rozhodnúť.

2. série
    0:1
    Suchého koncovka letí iba nad bránu.

1. série
    0:1
    Za domácich prišiel na prvý nájazd Oliver Ďuriš. Jeho zakončenie však neprešlo pomedzi Petríkove betóny.

1. série
    0:1
    Magdolen premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie neprinieslo rozhodnutie a nakoniec tak uvidíme samostatné nájazdy.

70:00
    Predĺženie sa skončilo.

68:55
    Hráči Žiaru sa snažia v závere predĺženie ešte pritlačiť, no žiadnu výraznú šancu si ešte nevypracovali.