Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | Florida – NY Rangers 3:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 0:2 (kon.)
Montreal – Columbus 8:2 (kon.) | New Jersey – Ottawa 5:3 (kon.) | Carolina – Toronto 5:3 (kon.)
Dallas – Vancouver 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 4:3 (kon.) | Edmonton – Vegas 3:4 (po pr.)
Anaheim – St. Louis 3:6 (kon.) | Arizona – Colorado 3:4 (0:1 po s.n.) | Carolina – Boston 3:4 (0:2 po s.n.)
HC Letci Letňany
6:1 (3:0, 0:0, 3:1) Stav série: 2:1
HC Stadion Vrchlabí
Neděle 26.03.2023, 14:30 • ICE ARENA Letňany, Praha • Play-off 2. ligy • Čtvrtfinále

Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost. U dalších přenosů se budu těšit zase někdy. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu a přeji všem úspěšný start do nového týdne. (17:02:55)

Utkání je za námi. V poslední třetině jsme viděli hned čtyři góly. Nejprve se po chybě Letnaň prosadil individuálně Perička. Na jeho gól navázal v 50. minutě svou trefou Vacín, v 58. minutě trefil prázdnou klec Kropáček a 51 sekund před koncem definitivně rozhodl o výhře ještě svou trefou Wojnar. Letňany v obou domácích zápasech nasázely vždy 6 branek. Letňany tak před skvělou návštěvou vítězí 6:1 a v sérii se ujímá vedení 2:1 na zápasy a v úterý může na vrchlabském ledě celou sérii ukončit.

60:00
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
    Zoran Fiala – 2 min., podrážení.
    59:09 WOJNAR - 6:1

59:09
    Letňany právě vstřelily branku! Tak přeci jen dávají domácí ještě jeden gól. Uhlík nahrál JAKUBU WOJNAROVI, který vypálil z pravé strany z mírného úhlu a puk se trochu nešťastně mezi betony Vacka dostal až do sítě. Asistence: Jiří Uhlík a Tadeáš Pejchal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:57 KROPÁČEK - 5:1

57:57
    Letňany právě vstřelily branku! Halou zní Pátá a Letňany rozhodují o své výhře. Kellerstein našel VOJTĚCHA KROPÁČKA, který poslal kotouč do odkryté vrchlabské brány. Asistence: Adam Kellerstein a Ivan Lytvynov.

57:20
    Zakázané uvolnění Letců. Hra se střed Brázdilovu bránu.

56:47
    Brázdil má další zásah. Puk k němu doklouzal a on ho přikryl pod lapačku. Vhazování před domácí bránou.

55:35
    Brázdil má puk ve své rukavici a znovu se tak bude vhazovat před jeho brankou.

55:15
    Branka Letňan vypadla ze svého postavení a hra je přerušena. Buly před domácí bránou.

54:40
    Vrchlabí to už nyní zkouší bez brankáře!

54:06
    Domácí v plném počtu. Domácí přečkali dvojnasobné oslabení a zřejmě míří za vítězstvím.

53:55
    Vhazovat se nyní bude před brankou Brázdila.

53:21
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Vrchlabí.

53:18
    Letňany ve čtyřech.

52:06
    Kryštof Hrala – 2 min., vysoká hůl.

51:41

51:18
    Ivan Lytvynov – 2 min., nedovolené bránění.

49:41
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Jakub Kynčl – 2 min., nedovolené bránění.
    49:13 VACÍN - 4:1

49:13
    Letňany právě vstřelily branku! Sotva skončila přesilovka Letňan, odskakují do tříbrankového náskoku. Fiala našel hezkou nahrávkou LUKÁŠE VACÍNA, jenž se následně přesnou ranou zleva nemýlil. Asistence: Zoran Fiala a Dominik Havelka.

49:00
    Vrchlabí v plném počtu
    Letci v přesilovce nic nevymyslely a hosté tak oslabení přečkali.

47:00
    HL – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Petr Horáček.

46:30
    Zleva pálil Krsek po dobré přihrávce svého spoluhráče, ale jeho následná střela proletěla nad bránou Brázdila.

44:10
    Z pravého kruhu to zkoušel domácí kapitán Hozák, avšak Vacek ztlumil puk ve své náruči v lapačce. Buly před brankou Vrchlabí.

43:25
    Teď pro změnu icing také na straně Vrchlabí. Vhazuje se tak před brankou Vacka.

43:10
    Znovu icing Letňan. Vhazování opět před brankářem Brázdilem.

43:00
    Ofsajd Vrchlabí. Vhazování ve středním pásmu.

42:53
    Zakázané uvolnění Letců. Vhazuje se před Brázdilem.
    42:33 PERIČKA - 3:1

42:33
    Vrchlabí právě vstřelilo branku! Stadion na začátku třetí třetiny poprvé skóruje a ztrácí už pouze dva góly. Letňany před vlastní bránou ztratily kotouč, kterého se zmocnil TOMÁŠ PERIČKA, jenž kousek za modrou čárou vypálil a puk skončil až za zády Brázdila. Bez asistence.

41:53
    Oba týmy v plném počtu.

41:30
    Vacek znovu ukryl puk do lapačky a vhazuje se před jeho bránou.

40:15
    Hned v úvodu třetiny to zkoušel z pravého kruhu Kropáček. Vackovi sice kotouč vypadl, ale hostující brankář nakonec kotouč ukryl pod lapačku.

40:01

Oba týmy jsou zpět na ledové ploše.

Druhá třetina branku nenabídla. Oba týmy se dostaly do několika možností ke skórování, ale ani jeden z brankářů neinkasoval. V této fázi hry jsme viděli hodně vyloučení, a také to začíná na ledě jiskřit emocemi. Letňany jsou blízko výhře a mečbolu, Vrchlabí musí v poslední třetině zabrat, pokud chce utkání ještě zdramatizovat. Do třetí třetiny vstoupí oba týmy ve čtyřech. Třetí třetina začne zhruba v 16:10.

40:00

39:53
    Zoran Fiala – 2 min., hrubost.

Tomáš Bláha – 2 min., hrubost.

39:25
    Nahození jednoho z hostujících hráčů od mantinelu musel řešit Brázdil, který nakonec přikryl puk pod svou lapačku a vhazuje se před jeho bránou.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:35
    Ofsajd odpískán Vrchlabí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:13
    Vyloučený Chalupa už je zpět na ledě.

35:13
    Moník se dostal ke střele z pravého kruhu a Brázdil střelu vyrazil hřbetem svojí lapačky.

34:40
    Od modré to zkoušel Němeček, ale trefil jenom mantinel za zády Vacka.

34:13
    Vrchlabí v plném počtu, Letňany ve čtyřech.

33:10
    Brankář Vacek pomohl hostům s rozehrávkou.

32:13
    Současné vyloučení:
    Lukáš Chalupa – 2 min., hrubost + 2 min., krosček, odpyká Adam Kellerstein.

Filip Krsek – 2 min., hrubost.

32:13
    Strhla se mela před domácí bránou po posunuté letnaňské brance. Rozhodčí se chystá vylučovat.

31:45

30:45
    Další Vackův zákrok. Vhazuje se před jeho bránou.

29:32
    Od modré čáry pálil Kellerstein. Jeho pokus se ještě snažil jeden z jeho spoluhráčů dorazit do branky, ale už se k ní nedostal. Branka Vrchlabí posléze vypadla ze svého postavení.

29:15
    Ján Bendík – 2 min., podrážení.

28:52

28:20
    Stadion vyhazuje až za branku domácích.

27:25
    Branka Vrchlabí vypadla ze svého postavení a hra je přerušena. Vhazování před jeho bránou.

27:05
    Na ledě zůstal ležet Kastner a hráč Vrchlabí ihned přivolal lékařskou pomoc ze střídačky domácích. Kastner za doprovodu lékaře a spoluhráče opouští ledovou plochu. Doufejme, že bude v pořádku a ještě se do dnešního utkání vrátí. Ještě se musí uklidit krvavá stopa, která na ledě zůstala.

26:52
    Jakub Tatar – 2 min., hákování.

26:20
    Po zásahu Vacka se bude vhazovat před brankou Stadionu.

26:09

26:00
    Stadion vyhazuje puk za Brázdilovu bránu.

24:25
    Z levého kruhu pálil nebezpečně Hozák, ale svou střelou bránu minul.

24:09
    Petr Horáček – 2 min., krosček.

24:02
    Hra se stěhuje před Brázdila, kde proběhne vhazování.

23:53

22:00
    Brázdil má kotouč ve své lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

21:53
    Lukáš Chalupa – 2 min., podrážení.

20:50
    A znovu stejná situace jako před chvilkou. Vhazuje se znovu před domácí bránou.

20:30
    Zakázané uvolnění Letňan vrací hru před bránu Brázdila.

20:01

Oba týmy se vrací zpátky na led. Druhá třetina co nevidět začne.

První třetina je minulostí. Jednoznačně v ní byly lepší Letňany, které se hned třikrát prosadily. Nejprve se z úniku trefil v 5. minutě Arnošt. Na jeho trefu navázal v 17. minutě tvrdou ranou Kynčl a v 19. minutě se prosadil z předbrankového prostoru Labuzík. Vrchlabí sice několikrát ohrozilo bránu Brázdila, ale ten zatím neinkasoval a drží domácí tým. Druhá třetina začne zhruba v 15:15.

20:00
    18:43 LABUZÍK - 3:0

18:43
    Letňany právě vstřelily branku! Krátce před koncem první třetiny vedou Letci už o tři branky. Tentokrát se o gól postaral TOMÁŠ LABUZÍK, kterého našel pěknou nahrávkou Kropáček a hráč s číslem 6 na zádech střelou z pravého kruhu dostal puk za záda Vacka. Asistence: Vojtěch Kropáček.
    16:21 KYNČL - 2:0

16:21
    Letňany právě vstřelily branku! Letci navyšují svoje vedení! U levého mantinelu vybojoval puk Wojnar, který krásně našel sjíždějícího si TOMÁŠE KYNČLA, jenž tvrdou ranou propálil Vacka. Asistence: Jakub Wojnar a Dominik Havelka.

13:37
    Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy se pravidelně střídají v držení puku.

13:00
    Branka Letňan vypadla ze svého postavení a hra je přerušena. Buly před Brázdilem.

12:07

11:50
    Stadionu se povedlo vyhodit.

10:07
    Patrik Urban – 2 min., napadení.

08:50
    Letcům odpískán ofsajd. Buly ve středním pásmu.

06:10
    Brankář Vacek má puk ve své lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

05:20
    Vrchlabí se usadilo před Brázdilem, ale žádné ohrožení brány z toho nevyplynulo.
    04:19 ARNOŠT - 1:0

04:19
    Letňany právě vstřelily branku! Letňany se ujimaji vedení! Hrala vyslal puk do jízdy DOMINIKU ARNOŠTOVI, který se následně prosadil povedenou kličkou do bekhendu a překonal Vacka. Asistence: Kryštof Hrala a Jakub Wojnar.

03:20
    Letci rozjíždí akci zpoza vlastní brány.

01:05
    Jakub Kynčl svým pokusem prověřil Brázdila. Ten musel zasáhnout svým betonem.

00:05
    Zakázané uvolnění Letců vrací hru před Brázdila.

00:01

Oba týmy a čtveřice rozhodčích jsou na ledě. Start utkání se blíží.

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Čížek, T. Kynčl, Němeček, Lytvynov, Havelka, Fiala – Hrala, Vacín, Švec, Wojnar, Kropáček, Turek, Pejchal, Labuzík, Uhlík, Kastner (A), Hozák (C), Kellerstein, Arnošt (A)
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kozák, Duran, J. Kynčl, Fiala, Bendík (A), Pelda, Sýkora, Perička – Bláha (A), Moník, Cerman, Chalupa, Krsek, Urban (C), Horáček, Chrtek, Šlaicher, Tatar
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Hlinka, Barek – Goltsch, Roischel.

Zdravím všechny hokejové příznivce! Play-off druhé ligy pokračuje dál a my se podíváme na souboj pražských Letců Letňany a Stadionu Vrchlabí. Série pokračuje nedělním soubojem za stavu 1:1 na zápasy. První utkání, které se hrálo ve středu v Letňanech a Letci ho zvládli poměrem 6:4. Po první třetině bylo skóre 2:2, od druhé třetiny udávali už tempo hry Letňany, které po druhé třetině vedly 3:2 a výhru už si pohlídaly. Druhý zápas v pátek ve Vrchlabí byl také zajímavý a vítězství si odnesli domácí, kteří zvítězili těsně 6:5. Domácí vyhráli i díky hattricku Patrika Urbana. Třetí zápas jednomu z týmů přinese mečbol. Budou to Letci nebo to bude Stadion? To se dozvíme po skončení tohoto utkání. Úvodní buly bude v letňanské ICE ARENĚ vhozeno ve 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Mateo

Branky a nahrávky: 5. Arnošt (Hrala, Wojnar), 17. Kynčl (Wojnar, Havelka), 19. Labuzík (Kropáček), 50. Vacín (Fiala, Havelka), 58. Kropáček (Kellerstein, Lytvynov), 60. Wojnar (Uhlik, Pejchal) – 43. Perička

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Čížek, T. Kynčl, Němeček, Lytvynov, Havelka, Z. Fiala – Hrala, Vacín, Švec, Wojnar, Kropáček, Turek, Pejchal, Labuzík, Uhlík, Kastner (A), Hozák (C), Kellerstein, Arnošt (A)

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kozák, Duran, J. Kynčl, P. Fiala, Bendík (A), Pelda, Sýkora, Perička – Bláha (A), Moník, Cerman, Chalupa, Krsek, Urban (C), Horáček, Chrtek, Šlaicher, Tatar

Rozhodčí: Hlinka, Barek – Goltsch, Roischel