Vyškov – Havířov 4:2 (kon.) | Letňany – Vrchlabí 6:1 (kon.) | Chomutov – Příbram 0:2 (kon.)
Znojmo – Val. Meziříčí 5:0 (kon.)
HC Letci Letňany
6:1 (3:0, 0:0, 3:1) Stav série: 2:1
HC Stadion Vrchlabí
Neděle 26.03.2023, 14:30 • ICE ARENA Letňany, Praha • Play-off 2. ligy • Čtvrtfinále

Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost. U dalších přenosů se budu těšit zase někdy. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu a přeji všem úspěšný start do nového týdne. (17:02:55)

Utkání je za námi. V poslední třetině jsme viděli hned čtyři góly. Nejprve se po chybě Letnaň prosadil individuálně Perička. Na jeho gól navázal v 50. minutě svou trefou Vacín, v 58. minutě trefil prázdnou klec Kropáček a 51 sekund před koncem definitivně rozhodl o výhře ještě svou trefou Wojnar. Letňany v obou domácích zápasech nasázely vždy 6 branek. Letňany tak před skvělou návštěvou vítězí 6:1 a v sérii se ujímá vedení 2:1 na zápasy a v úterý může na vrchlabském ledě celou sérii ukončit.

60:00
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
    Zoran Fiala – 2 min., podrážení.
    59:09 WOJNAR - 6:1

59:09
    Letňany právě vstřelily branku! Tak přeci jen dávají domácí ještě jeden gól. Uhlík nahrál JAKUBU WOJNAROVI, který vypálil z pravé strany z mírného úhlu a puk se trochu nešťastně mezi betony Vacka dostal až do sítě. Asistence: Jiří Uhlík a Tadeáš Pejchal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:57 KROPÁČEK - 5:1

57:57
    Letňany právě vstřelily branku! Halou zní Pátá a Letňany rozhodují o své výhře. Kellerstein našel VOJTĚCHA KROPÁČKA, který poslal kotouč do odkryté vrchlabské brány. Asistence: Adam Kellerstein a Ivan Lytvynov.

57:20
    Zakázané uvolnění Letců. Hra se střed Brázdilovu bránu.

56:47
    Brázdil má další zásah. Puk k němu doklouzal a on ho přikryl pod lapačku. Vhazování před domácí bránou.

55:35
    Brázdil má puk ve své rukavici a znovu se tak bude vhazovat před jeho brankou.

55:15
    Branka Letňan vypadla ze svého postavení a hra je přerušena. Buly před domácí bránou.

54:40
    Vrchlabí to už nyní zkouší bez brankáře!

54:06
    Domácí v plném počtu. Domácí přečkali dvojnasobné oslabení a zřejmě míří za vítězstvím.

53:55
    Vhazovat se nyní bude před brankou Brázdila.

53:21
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Vrchlabí.

53:18
    Letňany ve čtyřech.

52:06
    Kryštof Hrala – 2 min., vysoká hůl.

Mateo

Branky a nahrávky: 5. Arnošt (Hrala, Wojnar), 17. Kynčl (Wojnar, Havelka), 19. Labuzík (Kropáček), 50. Vacín (Fiala, Havelka), 58. Kropáček (Kellerstein, Lytvynov), 60. Wojnar (Uhlik, Pejchal) – 43. Perička

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Čížek, T. Kynčl, Němeček, Lytvynov, Havelka, Z. Fiala – Hrala, Vacín, Švec, Wojnar, Kropáček, Turek, Pejchal, Labuzík, Uhlík, Kastner (A), Hozák (C), Kellerstein, Arnošt (A)
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kozák, Duran, J. Kynčl, P. Fiala, Bendík (A), Pelda, Sýkora, Perička – Bláha (A), Moník, Cerman, Chalupa, Krsek, Urban (C), Horáček, Chrtek, Šlaicher, Tatar
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Hlinka, Barek – Goltsch, Roischel