Draci Bílina – Kralupy n. Vltavou 3:7 (kon.)
konec
SK HC Draci Bílina
3:7 (2:1, 0:4, 1:2)
HK Kralupy nad Vltavou
Neděle 26.03.2023, 15:00 • Bílina, Zimní stadion • Kvalifikace o 2. ligu
Partner:
   
  Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (17:22:56)
   
  Je dobojováno. První zápas kvalifikace o postup do druhé hokejové ligy zvládli lépe hosté, ač po první třetině prohrávali o jeden gól. Nakonec duel strhli na svou stranu a dostali se do vedení 7:2. To ještě v závěru korigovali domácí, kteří hrozivou ztrátu o něco zmírnili. Každopádně do odvety se půjde lépe Kralupům, které mají náskok o čtyři branky. Doma se tak budou snažit na tuto skutečnost nespoléhat a pokusí se znovu uspět, aby si postup zajistili. Naopak Bílinští se budou snažit ztrátu dohnat a do Kralup pojedou s cílem zde vybojovat postup. Jednoduché to ale mít nebudou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Domácí se ještě nastěhovali před Novotného, ale už se jim nepovedlo skórovat. Zápas tak definitivně končí.
   
  59:36
  Oddechový čas pro tým SK HC Draci Bílina.
  59:36 Jakub KOMÍNEK - 3:7
   
  59:36
  Draci Bílina právě vstřelili branku!
  Domácí se přeci jen ještě prosazují a upravují skóre. Na levé straně si odražený puk našel JAKUB KOMÍNEK a napřáhl ke střele, ta byla sice zabržděna brankářem hostů, ale nakonec touš doklouzal za čáru – 3:7. Asistence: Peter Jánský.
   
  59:10
  Roman Verbík si sjel až těsně před branku Bíliny, kde chtěl zakončit po přihrávce od spoluhráče, ale jeho pokus končí mimo.
   
  58:30
  Zblízka se zkusil prosadit před Lubošem Novotným Jakub Svoboda, ale nepovedlo se mu to, poté puk znovu vytáhli do útočného pásma hosté.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty zápasu.
  57:41 Tomáš PRÁŠEK - 2:7
   
  57:41
  Kralupy právě vstřelily branku!
  Hezká individuální akce a hosté vedou 7:2. TOMÁŠ PRÁŠEK si nabruslil až těsně před Daniela Štěpku a bekhendovou střelou pak z pravé strany zasunul touš za brankovou čáru. Bez asistence.
   
  57:21
  Zakázané uvolnění Bíliny a hra se opět stěhuje před klec Štěpky, buly po jeho pravici.
   
  57:03
  Martin David si z bekhendu prohodil puk na forhend a zblízka zakončil před Danielem Štěpkou, ten ale jeho pokus kryje.
   
  56:29
  Z levého kruhu tvrdě vypálil Jakub Verbík a orazítkoval tyč Štěpkovy brány!
   
  56:19
  Hra je zastavena a vhazovat se bude po pravé ruce Daniela Štěpky.
   
  55:43
  Od kruhu pro vhazování pálil Jakub Verbík a zaměstnal nakonec lapačku Daniela Štěpky. Ten jeho prudší nahození kryje a hned nechává hru plynout.
   
  54:59
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  54:28
  A ještě se snaží o nějakou korekci skóre, aby pro Draky byl druhý duel o něco hratelnější, zatím mají mnohem lepší pozici pro odvetu hosté z Kralup.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 13. Kobes (Mašek), 18. Puczek (Beran, Kovačič), 60. Komínek (Jánský) – 17. Brandejský (Řehák), 27. Hampl (Binko), 28. Bradáček (Hampl), 32. Stupka (Soukup, Marek), 38. Binko (Soukup), 41. R. Verbík (Stupka, David), 58. Prášek


  SK HC Draci Bílina: Štěpka (Havlík) – Vlach, Šubrt, Hodek, Bártek – Kobes, Puczek, Uher – Mašek (A), Bakrlík (C), Gašpar – Jánský (A), Svoboda, Beran – Kovačič, Komínek
  Trenér: Miroslav Kanis

  HK Kralupy nad Vltavou: Novotný (Němec) – R. Verbík, David (C), J. Verbík (A), Chládek, Prášek, Kučera – Vorlíček, Bradáček, Šilhavý – Štibran, Šmíd, Binko – Soukup, Šiška, Stupka – Kaprál, Hampl, Marek – Brandejský, Řehák
  Trenér: Martin Příhoda

  Rozhodčí: Jílek, Šperl – Horažďovský, Maňák
  www.ibrshop.com