Boston – Columbus 2:1 (po pr.) | Montreal – Florida 2:5 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Nashville 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Tampa – Washington 5:1 (kon.)
Detroit – Carolina 3:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:5 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:0 (kon.)
Seattle – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Vegas 4:3 (po pr.)
Seattle Kraken
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Anaheim Ducks
Pátek 31.03.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

57:05
    Následně se u brány Anaheimu strhla potyčka, kterou víceméně vyprovokoval Jared McCann (SEA), jenž nakonec společně s Maxem Jonesem (ANA) dostávají dvě minuty za hrubost.

54:14
    Kraken bude hrát teprve druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Ryan Strome (ANA).

26:47
    Carson Soucy (SEA) přidržel McTavishe, a tak za své počínání dostává od rozhodčích dvouminutový pobyt na trestné lavici.

03:59
    První přesilová hra čeká i Anaheim, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen domácí obránce Jamie Oleksiak (SEA).

01:32
    Brett Leason (ANA) trochu zbytečně ve středním pásmu sekl McCanna a za své počínání dostává dvě minuty. Seattle si tedy zahraje první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Schwartz (Borgen, Oleksiak), 11. Beniers (McCann), 56. Sprong (Schwartz, Beniers), 58. Wennberg – 39. McGinn (Grant, Silfverberg)

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Soucy, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, Geekie – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – B. Tanev, Donato, Sprong.
    Trenér: David Hakstol

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler, Harrington, Beaulieu, Colt. White, Benoit, Shattenkirk – Comtois, R. Strome, Vatrano – McGinn, Grant, Silfverberg – Max Jones, McTavish, Leason – Nesterenko, Lundeström, Carrick.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Lee, MacDougall – Mills, Fournier

Diváci: 17 151