Mladá Boleslav – Plzeň 5:6 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
5:6 (2:3, 1:1, 2:1 - 0:1) Stav série: 1:3
HC Škoda Plzeň
Sobota 01.04.2023, 13:00 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Play-off Extraligy dorostu • Semifinále

To je ze ŠKOENERGO Arény vše, přeji vám hezký zbytek odpoledne. (15:29:17)

Je rozhodnuto! Do finále postupuje Plzeň, Bruslaře čekají zápasy o třetí místo.

61:14
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je konec! Rychlé přečíslení hostů po pasu Titlbacha zakončil exbruslař JAN SKOK. Ten se neukvapil, položil si Vystrčila a bekhendem uklidil puk sítě. Asistence: Titlbach.

60:53
    Hosté pokračují v pásmu, zatím bez střelby.

60:23
    Titlbach odzbrojil Krále a hosté mohou kombinovat.

60:03
    Bruslaři uspěli na buly, Hlinský hraje s pukem.

60:01

Bude se hrát 3 na 3 maximálně 10 minut.

Infarktová třetí třetina přinesla obrat Bruslařů, který zařídily góly Lislera a Steklého. Ty skóre určovaly až do 58. minuty, kdy srovnal Makovec. Rozhodnout tak musí prodloužení.

60:00

59:46
    Hurtovu střelu přizvedl Skok.

59:35
    Titlbach připravil práci pro Vystrčila, jenž přerušuje hru.

59:23
    Nyní už se hraje hlavně na jistotu, domácí už nechtějí znovu chybovat.

58:30
    Je vyrovnáno! Jiřičkovu ránu Vystrčil vyrazil a znovu se skóre mění po dorážce. Podruhé v zápase to zařizuje PETR MAKOVEC. Asistence: Jiříček.

58:11
    Západočeši prostřídali a vymýšlí další útok.

57:58
    Steklý vyvezl puk do středního pásma.

57:46
    Hosté jsou zpět v pásmu.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 10. Lisler (Král, Lev), 12. Steklý (Hurt), 23. Steklý (Lev, Hlinský), 41. Lisler, 50. Steklý (Hurt) – 1. Makovec (Jiříček, Benák), 8. Titlbach (Jiříček), 18. Benák (Titlbach, Jiříček), 25. Titlbach (Benák, Makovec), 59. Makovec (Jiříček), 62. Skok (Titlbach)

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Šilhavý, Kovář, Průšek, Kubíček "A", Hlinský "A", Křivánek – Beran V., Král, Steklý, Hurt, Kurka, Vojáček, Kristek, Šindelář "C", Lisler, Lev, Teplý
    Trenér: Petr Haken

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Skala "A", Jiříček, Mašek, Prošek, Černý, Kocek, Tolar – Benák, Makovec "A", Beran M., Pittr "C", Klatovský, Matějka, Hofrajtr, Titlbach, Slačík, Úbl
    Trenér: Jiří Hanzlík

Rozhodčí: Šmika, Červenka – Beneš, Žídek