Žiar nad Hronom – Vlci Žilina 2:6 (kon.)
MŠK Žiar nad Hronom
2:6 (1:4, 0:1, 1:1) Stav série: 1:3
DOXXbet Vlci Žilina
sk Úterý 04.04.2023, 17:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Vlci sa poučili z pondelka a na druhý deň už Žiaru nedarovali druhý bod v sérii. Namiesto toho sa tešia z vybojovaného mečbalu, ktorý majú šancu premeniť na Veľký piatok v Žiline. Hostia urobili s domácimi krátky proces a o všetkom rozhodli v prvej tretine za deväť minút. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:23:57)

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

56:53
    Žilina hrá s piatimi hráčmi.

56:01
    Indiáni mali aktívny úsek presilovky. Na Romančíka priamo vystrelil Demiters.

55:42
    Adam Kobolka chcel vyťažiť presný zásah zo situácie, keď Romančíkovi vytváral clonu vlastný obranca Růžička, no brankár Žiliny zaúradoval lapačkou.

54:53
    Ešte bude pokračovať druhá časť presilovky Žiaru nad Hronom.

54:16
    Prečíslenie hostí dvoch proti jednému! Mráz s časovaným pukom na Koyša vľavo, ktorý netrafil odkrytú časť bránky!

52:53
    Vylúčenie v tíme VLCI Žilina:
    Melcher – 2+2, nebezpečná hra vysokou hokejkou.

52:04
    Domáci už nemajú ani potrebné množstvo síl, z čoho pramenilo zaváhanie a pri ňom strela do hornej žŕdky Noskoviča!

51:53
    Žiar nad Hronom hrá s piatimi hráčmi.

49:53

49:14
    Michal Novák hľadal v pásme Jána Sýkoru. Prihrávka mala dobré parametre, ale takisto dobre zasiahol domáci Pač.

47:53
    Vylúčenie v tíme MŠK Žiar nad Hronom:
    M. Šeliga – 2 min., hrubosť + 2 min., sekanie.

J. Nahálka – 2 min., hrubosť.

47:53
    K pästnej výmene neprišlo! Nasledujú tresty!

47:53
    Rozhodcovia sa ponáhľajú na opačnú stranu ľadovej plochy! Rysuje sa bitka medzi Šeligom a Jánom Nahálkom!
    47:20 KLUKA - 2:6

47:20
    Vlci Žilina dali gól! Druhý gól pre žilinského útočníka MICHALA KLUKU, ktorý sa na neho ani nenarobil. Noskovič dostal pod tlak Čulíka. Ten sa dopustil chyby a zrodil sa šiesty presný zásah favorita. Bez asistencie.

Ivan Harčár

Branky a nahrávky: 5. N. Gašpar, 47. V. Fekiač (N. Gašpar) – 9. Koyš (Mráz), 13. M. Novák (Grebenščikov, Macek), 17. Macek (Mráz), 18. Bečka (R. Varga, Pohl), 27. Kluka, 48. Kluka

MŠK Žiar nad Hronom: Noskovič – Pač, Gabri, Kobolka, Ganz, Demiters, Čulík, Lopejský, Brumerčík – N. Gašpar, V. Fekiač, Jakúbek – K. Gábor, Suchý, Chlepčok – Tatár, P. Halama, Magdolen – Rajčan, M. Šeliga, Čunderlík.
    Trenér: Ján Šimko.

DOXXbet Vlci Žilina: P. Romančík – Pohl, Šidlík, Grebenščikov, M. Novák, A. Sloboda, Pacalaj, Růžička, J. Nahálka – Kluka, Bečka, R. Varga – Koyš, Mráz, Macek – Melcher, Paukovček, J. Sýkora – Lopušan, Jakubík, S. Rehák.
    Trenér: Jarrod Skalde.

Rozhodčí: Krajčík, Jobbágy – Frimmel, Riš.