Winnipeg – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Tampa 6:3 (kon.) | Anaheim – Edmonton 1:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Calgary Flames
Čtvrtek 06.04.2023, 01:30 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

47:01
    Calgary dostává už svou šestou přesilovou hru v utkání, jelikož na trestnou lavici míří Brendon Dillon (WPG).

41:58
    Vladislav Naměstnikov (WPG) na začátku druhé třetiny oslabuje svůj tým, když ruský brankář dostává dvě minuty za podrážení.

31:12
    A znova se vylučuje, když je to tentokrát na hostující straně Trevor Lewis (CGY), jenž si odsedí dvě minuty za hrubost.

28:42
    Calgary si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Dylan Samberg (WPG).

26:06
    Hned po vyrovnávají brance se strhla potyčka mezi Chrisem Tanevem (CGY) a Pierrem-Lucem Duboisem (WPG), jenž si tam ještě něco slovně vyřizoval s Jacobem Markströmem (CGY).

Domácí útočník nakonec dostal dvě minuty za nesportovní chování a hrubost. Tanev dvě minuty za hrubost, Markström za nesportovní chování a Winnipeg nakonec bude ještě hrát přesilovou hru, protože hostující střídačka ještě dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, kteří se následně zapojili do potyčky.

20:00
    Plameny začnou druhou třetinu přesilovou hrou, protože dvě minuty za podrážení dostává Dylan DeMelo (WPG).

09:07
    Opět se bude vylučovat, protože čtyři minuty za vysokou hůl dostává Milan Lučic (CGY).

05:51
    V závěru přesilové hry Flames přichází první vyloučení na hostující straně, protože dvě minuty za krosček dostává Nick Ritchie (CGY).

03:57
    Domácí však jdou znova do čtyř, protože Josh Morrissey (WPG) vyhodil touš z obranného pásma do hlediště a obránce Jets tedy dostává dvě minuty za zdržování hry.

01:44
    Pierre-Luc Dubois (WPG) hodně nepříjemně poslal Anderssona do mantinelu a za své počínání nakonec dostává dvě minuty za vražení na hrazení, ikdyž hosté by chtěli určitě vyšší trest.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Connor (Ehlers, Dubois) – 27. Mangiapane (Backlund), 45. Duehr (Zadorov, Lewis), 51. Zadorov (Huberdeau, Mangiapane)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Dubois, Scheifele – Ehlers, Naměstnikov, Wheeler – Niederreiter, Lowry, Appleton – M. Barron, Stenlund, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Zadorov, Stecher – Dubé, E. Lindholm, Toffoli – Huberdeau, Backlund, Mangiapane – N. Ritchie, Kadri, Coleman – Lučić, Lewis, Duehr.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Barton, Galloway

Diváci: 14 077