NY Islanders – Montreal 4:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:5 (kon.) | Calgary – San Jose 3:1 (kon.)

59:00
    První hattrick v sezoně pro Flames přišel v posledním zápase, dal ho obránce Nikita Zadorov.
    59:00 Nikita ZADOROV - 3:1

59:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Máme tu hattrick, do prázdné branky přes celé kluziště poslal kotouč NIKITA ZADOROV.

58:21
    Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.

58:21
    Wolf vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou.

57:44
    Hosté hrají bez brankáře a rozehrávají od své branky.

57:26
    Wold kryje další střelecký pokus, Henry Thrun se dostal do dobré pozice pro zakončení.

56:52
    Zakázané uvolnění Sharks vrací hru před branku hostujícího celku.

56:17
    Matt Benning pálil, ale trefil spoluhráče, Kevin Labanc zblokoval jeho pokus.

55:38
    Závěr zápasu se blíží, Flames se loučí se sezonou, poslední minuty probíhají.

55:02
    Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale brankář ho dokázal vychytat.

54:39
    Logan Couture měl obrovskou šanci na vyrovnání, ale Wolf ho vychytal. Komerční přestávka.

54:06
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktivně hrající domácí celek drží vedení 2:1.

53:15
    Rasmus Andersson rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně musí rozehrávat brankář Sharks.

52:30
    Jonathan Huberdeau ani Mikael Backlund nedokázali proměnit své šance, skvěle si počínal brankář Sharks, a pak mu pomohla i tyč.

51:41
    Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář Wolf, bude se vhazovat před jeho brankou.

50:50
    39:18, střelecká převaha je na straně Flames, kteří zatím těsně vedou.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je nyní lepší pro domácí.

49:55
    Nazem Kadri se rychle po zisku puku v útočném pásmu dostal do zakončení, se kterým si brankář hostujícího celku dokázal poradit.

49:02
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.

48:16

48:15
    Nikita Zadorov hledal spoluhráče, kterým byl Tyler Toffoli. Přihrávka nebyla špatná, ale chybělo lepší zakončení.

48:00
    Nyní už ne, Rasmus Andersson se vrací za svou branku, odkud rozehrává další přesilovkovou akci.

47:34
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu a udržel ho i po vyhození soupeře.

47:08
    Noah Hanifin pálil od modré čáry, jeho rána končí těsně vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

46:16
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
    Fabian Zetterlund – 2 min., držení.

46:16
    Komerční přestávka.

46:00
    Šest minut hry je pryč ze třetí třetiny a hostující celek nečeká vůbec nic snadného.

45:40
    Noah Hanifin se dostal do zakončení, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář na jeho pokus viděl.
    44:01 Nikita ZADOROV - 2:1

44:01
    Domácí celek se dostává zaslouženě do vedení, po rychlé akci v útočném pásmu se povedenou střelou od modré čáry prosazuje dobře hrající NIKITA ZADOROV. Asistence: MacKenzie Weegar a Nazem Kadri.

43:23
    28:16, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, mnoho šancí jsme zatím neviděli. Stav je stále 1:1.

42:58
    Nikita Zadorov pálil a brankář Kaapo Kähkönen našel kotouč ve výstroji, bude se vhazovat.

42:43
    Elias Lindholm pálil, Radim Šimek dokázal jeho pokus zblokvat.

42:20
    Flames kombinují, od své branky, rozehrávají a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím ale marně.

42:00
    Dvě minuty ze třetí třetiny jsou pryč, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

41:27
    Kevin Labanc se propracoval do zakončení, jeho rána byla zblokovaná. Puk končí vedle branky.

40:24
    Erik Karlsson se dostal do zakončení zkraje třetí třetiny, jeho rána byla zblokovaná nad branku.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

40:00

39:50
    Šimek zblokoval šanci soupeře, následně po rychlé akci a Hertlově přihrávce měl šanci, ale minul branku.

38:16
    Další buly před brankou Sharks. Kaapo Kähkönen podává velmi dobrý výkon.

38:06
    Hostující brankář vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou. Bude se vhazovat.

37:10
    Wolf kryje kotouč, který na něj po Šimkově přihrávce vyslal Nikolaj Knyžov. Bude se vhazovat.

36:36
    26:12, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají domácí hokejisté, kterým se před malou chvílí podařilo vyrovnat.

36:20
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma, mnoho šancí momentálně k viděn není.

34:59
    Kaapo Kähkönen kryje kotouč, buly před jeho brankou.

34:07
    Coronato měl obrovskou šanci na to, aby vstřelil svou první branku v NHL, ale brankář ho vychytal.
    33:36 Nikita ZADOROV - 1:1

33:36
    Aktivní hra v útočném pásmu domácím vyšla, po rychlé kombinaci se puk dostal před branku, kde byl před brankou zcela volný a pro zakončení přípravný NIKITA ZADOROV. Asistence: Andrew Mangiapane a Mikael Backlund.

32:44
    Mario Ferraro se vrací za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Pokus o rychlý přechod přes střední pásmo nevyšel.

32:20
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, především zatím ty, kteří fandí San Jose.

32:02
    Thomas Bordeleau protečoval kotouč do středního pásma, a tak dal možnost svému celku na vystřídání.

31:30
    Calgary pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale obrana Sharks je zatím pozorná.

30:30

30:12
    Coronato měl obrovskou šanci, ale ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, hostující celek navzdory střelecké pasivitě drží těsné vedení.

29:02
    Hraje se především ve středním pásmu. následně je hra přerušená.

28:41
    MacKenzie Weegar pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná před brankou, gólman zasahovat nyní nemusel.

27:19
    Hra je přerušená, buly před brankou Sharks.

26:46
    Rasmus Andersson to zkoušel individuálně, následně hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.

26:26
    Sledujeme rychlou pasáž hry, střelecky vedou domácí 17:10, zatím ale mají jednobrankový náskok hosté.

25:50
    Sledujeme už hru pět na pět.

25:31
    Elias Lindholm při vlastním oslabení získal puk a dostal se do útočného pásma, obrana si dokázala celkem snadno poradit.

24:17
    Prakticky polovina přesilovky Sharks je pryč, zatím hosté na nějakou výraznější šanci čekají.

24:06
    Kotouč hostující celek nedokázal udržet v útočném pásmu, následně musel tým vyklidit útočné pásmo.

23:45
    Wolf kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

23:36
    Vyloučení v týmu Calgary Flames:
    Milan Lučić – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

22:04
    Kaapo Kähkönen kryje kotouč po přečíslení soupeře, bude se vhazovat před jeho brankou.

21:32
    Andrew Mangiapane to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice, jeho akci chyběla přesnější přihrávka.

21:09
    Hra je přerušená, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:50
    Utkání pokračuje dál druhou třetinou, sledujeme klidnější pasáž hry.

20:01

20:00

19:00
    Přesilovku v závěru třetiny hraje hostující celek.

18:43
    Nazem Kadri – 2 min., hákování.

18:40
    Christopher Tanev měl na druhé straně dobrou šanci, netrefil branku.

18:16
    Erik Karlsson měl dlouho kotouč pod kontrolou, ale zakončení mu nevyšlo podle představ.

18:00
    Noah Gregor to zkoušel individuálně, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.

17:20
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.

15:44
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Následně pálil Jacob Peterson a jeho pokus zastavil domácí brankář Wolf.

15:31

14:50
    San Jose se pokouší něco vymyslet, ale Tomáš Hertl hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
    13:49 Neuznaný gól.

13:49
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FABIAN ZETTERLUND. Hostující hráč sice dostal kotouč do branky, ale sudí po poradě s videocentrálou v Torontu branku hru hru rukou neuznávají.

13:38
    Mikael Backlund mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, kterou však dokázal zastavit brankář.

13:25
    Kaapo Kähkönen kryje další obrovskou šanci domácích, Dubé byl zcela volný před brankou, ale trefil jen brankáře.

12:46
    Tyler Toffoli měl šanci na vyrovnání, ale jeho pokus výborně kryje brankář Sharks.

12:07
    Trevor Lewis se z ničeho nic zjevil před brankou, ale nedokázal přesněji zakončit a prostřelit brankáře.

11:33
    Jacob MacDonald se znovu dostal do útočného pásma, ale obrana si s jeho akcí dokázala poměrně snadno poradit.
    10:26 Noah GREGOR - 0:1

10:26
    Po rychlé Šimkově akci se do zakončení dostal NOAH GREGOR. S první jeho střelou si brankář dokázal poradit, následně odražený puk dokázal Gregor dostat do branky. Asistence: Radim Šimek.

10:12
    Jonathan Huberdeau pálil po brejku, ale brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.

09:50
    Mikael Backlund zakončoval po rychlé akci spoluhráčů, jeho rána nebyla nejpovedenější, ale obrana si dokázala poradit v čele s brankářem.

09:18
    6:2, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku, jasnou převahu mají hokejisté Flames.

09:00
    Tristen Robins se dostal do zakončení, jeho rána ale končí mimo branku.

08:49
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:47
    Wolf kryje kotouč, buly před jeho brankou a fanoušci mu aplaudují. První výraznější moment, který musel řešit.

07:30
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Andrew Mangiapane se dostal do zakončení, ale brankář Sharks si dokázal poradit.

06:40
    Střelecky vedou domácí hráči 4:1, zatím ale na výraznější šanci čekáme.

06:30
    Kaapo Kähkönen kryje střelu soupeře ihned po vhazování, bude se znovu vhazovat.

06:27

05:20
    Sharks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Trevor Lewis vybojoval následně puk pro spoluhráče, ale Blake Coleman minul branku.

04:06
    Jevgenij Svečnikov se sice dostal do zakončení krátce po přechodu modré čáry, ale jeho rána končí výrazně nad.

03:46
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

02:08
    Michael Stone pálil jako obránce od modré čáry, brankář s is jeho pokusem dokázal poměrně snadno poradit.

01:39
    Andrew Mangiapane se dostal do zakončení, ale minul. Následně pálil Stone a jeho pokus kryje brankář.

00:54
    Wolf v brance Flames dnes prožívá svůj debut v NHL, podobně jako útočník Coronato.

00:28
    Trevor Lewis se vybruslil do volného prostoru, ale k zakončení se domácí hráč dostat nedokázal.

00:01
    Poslední zápas základní části pro Flames, předposlední po Sharks právě začal.

00:01

Vzhledem k vysílacím TV právům bude tento zápas začínat později, zhruba ve 4:25.

Calgary čeká dnes poslední zápas sezony, v domácím prostředí hostí San Jose. Flames jsou po 81 zápasech na páté pozici v Pacifické divizi se ziskem 91 bodů. V posledních dvou zápasech tým prohrál a rád by sezonu ukončil výhrou před svými diváky.

San Jose Sharks čeká předposlední zápas sezony. Po čtyřech porážkách se nyní pokusí zakončit dobře sezonu. Tým okolo Tomáše Hertla je na předposledním místě Pacifické divize s 58 body po 80 zápasech.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a San Jose Sharks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. Zadorov (Mangiapane, Backlund), 45. Zadorov (Weegar, Kadri), 59. Zadorov – 11. Gregor (Šimek)

Calgary Flames: Markström – R. Andersson, Hanifin, Zadorov, Weegar, Stecher, C. Tanev, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Huberdeau (A), Backlund (A), Mangiapane – Pelletier, Kadri, Lewis – Lučić, Coleman.
    Trenér: Darryl Sutter

San Jose Sharks: Kähkönen (Reimer) – Thrun, E. Karlsson (A), Ferraro, Benning, Šimek, Knyžov, MacDonald – Hertl (A), Couture (C), Peterson – J. Svečnikov, Lorentz, Labanc – Bordeleau, Robins, Gregor – Sturm, Zetterlund.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Rooney, McCauley – Murchison, Brisebois

Diváci: 17 211