Švýcarsko – Slovensko | 0:2 (kon.) |
Montreal – Boston | 4:5 (kon.) | | | Florida – Carolina | 4:6 (kon.) | | | Tampa – Detroit | 5:0 (kon.) |
Washington – New Jersey | 4:5 (po pr.) | | | Buffalo – Ottawa | 4:3 (po pr.) | | | Columbus – Pittsburgh | 3:2 (po pr.) |
NY Rangers – Toronto | 2:3 (kon.) | | | Nashville – Minnesota | 4:3 (po pr.) | | | Dallas – St. Louis | 1:0 (kon.) |
Colorado – Winnipeg | 4:2 (kon.) | | | Chicago – Philadelphia | 4:5 (po pr.) | | | Edmonton – San Jose | 5:2 (kon.) |
Anaheim – Los Angeles | 3:5 (kon.) | | | Arizona – Vancouver | 4:5 (po pr.) | | | Seattle – Vegas | 1:3 (kon.) |
Kanada – Švédsko | 3:2 (po pr.) | | | Švýcarsko – Japonsko | 5:1 (kon.) | | | Finsko – Německo | 8:2 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 1:5 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 4:1 (kon.) | | | Slovensko – Švédsko | 0:6 (kon.) |
Česko – Finsko | 1:3 (kon.) |
Sparta – Jungadler Mannheim | 3:6 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Slovakia Lions – Nitra | 3:4 (kon.) |
Plzeň – Jungadler Mannheim | 5:1 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 1:4 (kon.) |
Red Boys Prague – P&T Academy | 2:4 (kon.) | | | PP Academy – Czech Ice Hockey Academy | 3:4 (kon.) | | | Red Boys Prague – P&T Academy | 7:5 (kon.) |
PP Academy – Czech Ice Hockey Academy | 3:6 (kon.) | | | West Select – Young Hockey Košice | 5:2 (kon.) | | | Stasa Hockey – RJJ Academy | 2:0 (kon.) |
West Select – Young Hockey Košice | 4:1 (kon.) | | | Stasa Hockey – RJJ Academy | 4:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Hungary Talent | 5:9 (kon.) |
PP Academy – RJJ Academy | 10:4 (kon.) | | | Hockey Festiwal Team – Teplice | 5:9 (kon.) | | | Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice | 5:6 (kon.) |
CZP NIX Hockey – Pukémoni | 3:9 (kon.) | | | Red Boys Prague – West Select | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | East Select – Czech Dragons | 6:10 (kon.) |
P&T Academy – Stasa Hockey | 4:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – RJJ Academy | 4:15 (kon.) | | | Hungary Talent – PP Academy | 3:7 (kon.) |
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy | 3:15 (kon.) | | | Teplice – Young Hockey Košice | 5:3 (kon.) | | | CZP NIX Hockey – Red Boys Prague | 0:0 (16:00) |
Pukémoni – West Select | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | East Select – P&T Academy | 6:9 (kon.) | | | Czech Dragons – Stasa Hockey | 5:3 (kon.) |
konec
Slovensko
0:6
(0:4, 0:0, 0:2)
Švédsko
Jiří Pudich
Branky a nahrávky:
1. Eriksson (Eklund), 2. Crookes (Eklund, Gustafsson), 4. Zetterlund (Nordlund, Pettersson), 11. Toresson (Sterner), 51. Wallenius, 59. Wallenius (Crookes, Gustafsson)
Rozhodčí: Kostourek – Malý, Dědek
Diváci: 96
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Pohanka (Rafaj) – Kupec, Radivojevič, Fabuš, Bajza, Húževka, Petras, Harvánek, Šlank – Semančík, Tomík, Prokopovič, Tomašec, Chovan, Bohoš, Maruna, Liščinský, Šatan, Zálešák, Hazala, Liška
Náhradníci:
Trenér: Rastislav Pavlov
Švédsko: Liv (Laring) – Olsson, Sahlin Wallenius, Sigurd, Gustafsson, Sjöqvist, Stadin, Freij – Pettersson, Berglund, Toresson, Crookes, Zetterlund, Nordlund, Eklund, Hesselvall, Sterner, Eriksson, Jarbsjö, Zetterberg, Holst-Persson
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér: Rastislav Pavlov
Švédsko: Liv (Laring) – Olsson, Sahlin Wallenius, Sigurd, Gustafsson, Sjöqvist, Stadin, Freij – Pettersson, Berglund, Toresson, Crookes, Zetterlund, Nordlund, Eklund, Hesselvall, Sterner, Eriksson, Jarbsjö, Zetterberg, Holst-Persson
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Malý, Dědek
Diváci: 96
To je ode mě vše, těšit se na vás budu zase někdy příště. Děkuji za pozornost a hezký večer. (20:10:20)
Tomík se na levém křídle osvobodil, ale následně přišel nepřesný pas na švédské hole. Tre Kronor se tak dostali do akce 2 na 1, ve které dostal křižnou nahrávku na pravý kruh LEO SAHLIN WALLENIUS. Ten okamžitě vypálil a trefil se přesně. Asistence: Crookes, Gustafsson.
Sahlin Wallenius – 2 min., podrážení.