Girona – Elche 2:0 (kon.) | Getafe – Barcelona 0:0 (kon.) | Atlético – Almería 2:1 (kon.)
Valencia – Sevilla 0:2 (kon.)
Girona FC
2:0 (1:0)
Elche CF
Neděle 16.04.2023, 14:00 • Estadi Municipal de Montilivi (Girona) • Španělská LaLiga • 29. kolo

90+2
    Ponce šlápl soupeři na lýtko a musí předčasně do sprch!

79
    Střídání v týmu Elche CF:
    ze hřiště odchází Tete Morente, přichází Ezequiel Ponce.

78
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Valentín Castellanos, přichází Cristhian Stuani,
    ze hřiště odchází Iván Martín, přichází Yan Couto.

74
    Žlutá karta pro tým Elche CF (Gerard Gumbau).

71
    Girona právě vstřelila branku! Domácí celek přidává pojistku! Obrana Elche nedokázala odehrát míč z nebezpečného území. Do odraženého balónu se levačkou položil ORIOL ROMEU a krásnou střelou poslal míč k levé tyči!

69
    Obrovská šance Girony! Po sérii odrazů v pokutovém území zakončoval z dobré pozice Viktor Cygankov, ale blokující obránce skluzem srazil míč na roh!

58
    Žlutá karta pro tým Elche CF (Lucas Boyé).

58
    ze hřiště odchází Javi Hernández, přichází Miguel Gutiérrez.

48
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Oriol Romeu).

46
    ze hřiště odchází Raúl Guti, přichází Álex Collado.

45
    Girona právě vstřelila branku! Girona se v samotném závěru prvního poločasu dostává do vedení! VALENTIN CASTELLANOS si naskočil na centr z levé strany a krásnou hlavičkou překonal bezmocného Wernera!

44
    Gumbau si v závěru prvního poločasu připravil míč na levačku a vypálil zpoza vápna. Domácí brankář jeho ránu dokázal vyškrábnout!