Vlci Žilina – Humenné 7:0 (kon.)
DOXXbet Vlci Žilina
7:0 (3:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:1
HC 19 Humenné
sk Neděle 16.04.2023, 18:30 • Niké Aréna Žilina • 1. liga play-off (SR) • Finále

Žilinskí "vlci" dnes roztrhali humenských "levov" 7:0. Prispel k tomu hlavne prvý útok domácich, Halama strelil hattrick a pridal dve asistencie, Varga dal dva góly a na tri prihral. Hostia striedali svojich brankárov niekoľkokrát, ale ani to im nepomohlo, na druhej strane si pripísal Romančík čisté konto. Séria sa tak za stavu 1:1 presúva na východ do Humenného. Na dnes je to všetko a ja vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:49:16)

59:26
    Na ľadovej ploche sa už nič vážnejšie nedeje.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

56:04
    A gólman hostí opäť zasahuje, tentokrát skvelým semaforom.

55:44
    Krasanovský s úspešným zákrokom. Aspoň pár percent k dobru.

54:57
    Hra sa presunie pred Romančíka, keďže domáci poslali puk len na icing.

54:10
    Sýkora s individuálnym zakončením. Po zákroku Krasanovského nasleduje reklamná prestávka.

51:21
    Zakázané uvoľnenie. Hlásateľ ohlásil 3342 platiacich divákov na dnešnom zápase.

50:27
    Pulščák sám pred Romančíkom, ale v poslednej chvíli mu puk skĺzol z čepele!

48:13
    Vlci Žilina dali gól! Žilinčania si s Humenčanmi robia dnes čo chcú. Macek z medzikružia prihral napravo JAKUBOVI JAKUBÍKOVI a ten strieľa gól číslo sedem.
    Asistencie: Macek, Kluka.

47:45
    Hostia v plnom počte.

47:06
    Domáci v plnom počte.

46:12
    Vo svätyni hostí sa brankári striedajú ako na bežiacom páse. Tretiu tretinu je v bráne opäť Krasanovský a pripísal si úspešný zákrok.

45:45
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Vaško – 2 min., sekanie.

45:45
    Krásne prešiel v oslabení žilinský hráč, ktorý si jednou rukou obohral Novotu a bol pri zakončení faulovaný!

45:06
    Vylúčenie v tíme VLCI Žilina:
    Sloboda – 2 min., držanie.

44:19
    Vlci Žilina dali gól! Prvý set sa skončil "kanárom" a hattrickom MARCA HALAMU! Strieľal Varga, pred bránou operoval Tibenský, ktorý puk poslal k odkrytej časti brány, kde bol práve strelec troch dnešných gólov.
    Asistencie: Tibenský, Varga.

Klaudia Kadlecová

Branky a nahrávky: 4. Sýkora (Koyš, Pohl), 8. Halama (Novák, Varga), 14. Varga (Halama), 23. Varga (Pohl, Halama), 40. Halama (Tibenský, Varga), 45. Halama (Tibenský, Varga), 49. Jakubík (Macek, Kluka)

DOXXbet Vlci Žilina: Romančík (Tomek) – Grebenchshikov, Novák – Pohl, Šidlík – Sloboda, Pacalaj – Růžička, Nahálka; – Kluka, Halama, Varga – Koyš, Mráz, Macek – Melcher, Jakubík, Rehák – Sýkora, Tibenský, Lopušan
    Trenér: Jarrod Skalde

HC 19 Humenné: Durný (Krasanovský) – Pulščák, Novický – Novota, Lenďák – Kudin, Ťavoda – Zekucia, Ragan; – Borov, Krajňák, Horvát – Vaško, Vrábeľ, Safaraleyev – Lačný, Trandin, Legalin – Zahradník, Markuš, Frič
    Trenér: Andrey Parfenov

Rozhodčí: Crman, Novák – Frimmel, Klejna