Chelsea – Real Madrid 0:2 (kon.) | Neapol – AC Milán 1:1 (kon.)
Úterý 18.04.2023, 21:00 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:00:54)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:8.

Je konec. Real Madrid zvítězil na půdě Chelsea 2:0 a celkově 4:0. Bílý balet tak celkem hladce postoupil do semifinále Ligy mistrů.
    Domácí vstoupili do dnešního zápasu aktivně a v 11. minutě mohl poslat Blues do vedení Kanté, ovšem svou velkou příležitost neproměnil. Ve 20. minutě pálil Rodrygo, ovšem jeho pumelice trefila brankovou konstrukci. Největší šance první půle přišla až v nastavení, kdy se Marc Cucurella ocitl sám uvnitř malého vápna, ale Courtois jej fantastickým zákrokem vychytal.
    Také na začátku druhé půle se Kanté ocitl ve velké šanci, ale ani tentokrát z toho nebyl gól. V 58. minutě přišel trest ze strany Realu, kdy se prosadil Rodrygo. Blues sice pokračovali v nátlaku, ale v 80. minutě potvrdil postup hostů druhým gólem Rodrygo.
    Real Madrid v dvojzápase porazil Chelsea dvakrát 2:0.

90+3

90+3
    Nakonec ještě přišlo zakončení hostů ke konci zápasu, ale Kepa Arrizabalaga byl připraven.

90+2
    Real Madrid se znovu dostal k balónu na polovině soupeře, ale do útoku už se příliš nežene.

90+1
    Kanté posunul míč doprava Sterlingovi, který se ale nedostal do vápna. Po chvíli přišla ruka Fofany.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    João Félix to nyní zkoušel z dálky, ale ani on neměl seřízenou mušku a jeho rána letěla vedle.

89
    Mychajlo Mudryk frustrovaným skluzem zajel Modriče a uviděl kartu žluté barvy.

88
    Následně přišla na druhé straně velká šance Mychajla Mudryka, který se řítil sám na Courtoise, ale jeho rána skončila vedle brány a trefila fotoaparát. Koncovka Chelsea je opravdu hrůzostrašná! I v tomto případě se ale odmával ofsajd.

88
    Vinícius Júnior se dostal do velké šance, ovšem Kepa Arrizabalaga jeho pokus vyrazil, ale především se odmával ofsajd!

87
    Mychajlo Mudryk neobstál vůči Nachovi a dopustil se jen nedovoleného zákroku. Nyní už se utkání spíše dohrává a Real Madrid má balón pod kontrolou.

86
    Blues se nedaří vymyslet něco nebezpečného a řítí se tak další útok bílého baletu.

84
    Katastrofální rozehrávka domácích, ale tentokrát byl Real Madrid milostivý.

83
    João Félix a následně také Mychajlo Mudryk se dostali ke střelám, ale opět končí míč jen v náručí brankáře Courtoise.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF:
    ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Nacho Fernández,
    ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Marco Asensio.

81
    Domácí fanoušci začali opouštět Stamford Bridge a Chelsea tak pokračuje ve velmi mizerné formě od příchodu nového majitele.