Písek – Domažlice 3:3 (kon.)
FC Písek
3:3 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Pátek 05.05.2023, 18:00 • Burketova, Písek • Česká fotbalová liga (A) • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den všem fanouškům, zejména těm co sledují ČFL. Je před námi duel 25. kola mezi FC Pískem a TJ Jiskrou Domažlice

Utkání bude řídit sudí Melichar, jemuž budou na lajně asistovat Nejedlo a Dohnal.

Motorlet – Písek 0:0

FC Písek: Satrapa – Musa, Běloušek (C), Vokurka, Štěch, Novák – Kalousek, Kašpar, Koreš, Bicenc – Voráček
    Náhradníci: Lukeš – Malý, Mařík, Sajtl, Hendrych, Kohout
    Trenér: Milan Nousek

TJ Jiskra Domažlice: Cherepko – Rychnovský, Teršl, Fedak – Mužík (C), Vůch, Došlý, Pavlík, Vávra – Zajíček, Dvořák
    Náhradníci: Brych – Holík, Bílik, Mlynařík, Černý, Sojka, Aubrecht
    Trenér: Pavel Vaigl

Rozhodčí: Melichar – Nejedlo, Dohnal.

Za malou chvilku odstartuje duel mezi dvanáctým a prvním týmem tabulky. Domácí Písek bude hrát ve žlutých dresech, Domažlice v modrých.

1

1
    Písek se zhostil úvodního výkopu a následně se pokusil zaútočit, obrana hostů však míč domácím odebírá.

3
    Hostující útočník se prodíral po pravé straně do soupeřova vápna, písecký obránce ho od míče tělem odstavil.

4
    Domažlice se dožadovaly rohu, místo toho následovala rychlá rozehrávka od domácího brankáře.

8
    Domažlice právě vstřelily branku!
    STEFAN FEDAK posílá hosty do vedení, když do branky z malé blízkosti dokázal umístit balon.
    8. FEDAK - 0:1

11
    Písek se snažil odpovědět tlakem, nicméně u míče jsou opět hosté.

12
    Domácí záložník se dopustil faulu přesně na polovině hřiště.

14
    Hosté si budou moct zahrát standardku blízko vápna soupeře.

15
    Centr všechny přeletěl a tak odkopává Satrapa.

17
    Útok Písku končí na skvěle postaveném stoperovi hostí.

18
    Domažlice zahrávají svůj druhý rohový kop.

20
    Satrapa to teď neudělal úplně nejlépe, když rozehrál pouze na napadajícího hráče. Útočníkovy Domažlic se následná rychlá střela nepovedla a míč skončil opět u Satrapy.

22
    Písek má možnost ohrozit branku v podobě přímého kopu z větší vzdálenosti.

23
    Závar, který vznikl po rozehrávce, skončil střelou z levé strany. Cherepko útočníkovu střelu ukryl ve svých rukavicích.

26
    Sudí píská faul na hostujícího záložníka Egona Vůcha. Domažlice zahrají standardní situaci z nadějné pozice.

27
    Střela z poza vápna končí vysoko nad brankou domácího celku.

29
    Píseckým se nepovedlo zužitkovat dobré postavení ke střele. Míč skončil mimo pole a rozehrávat budou hosté.

31
    Hosté vystihli rozehrávku Písku, následně se jejich útočník dostal i ke střele, která jen o kousek minula Satrapovu svatyni.

33
    Kombinace domácích kolem soupeřova vápna skončila zblokovanou ranou a míč získali hosté.

34
    Byla nařízena penalta pro domácí.

36
    Písek právě vstřelil branku!
    K míči se postavil MAREK KALOUSEK a tvrdou ranou do protipohybu překonal brankáře hostí.
    36. KALOUSEK - 1:1

38
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Štěch).

39
    Písek se dostal do rychlého přečíslení, jejich útok ale končí offsidem.

41
    Domažlice jsou více na míči a snaží se tlačit na obranu domácích.

42
    Útočný faul píseckých.

43
    Tento centr hostujícímu křídelníkovi z pravé strany vůbec nevyšel, vápno o hodně překopl a míč získali domácí.

45
    V závěru poločasu se k dobré střele mohl dostat jeden z hostů, míč si ale blbě zpracoval a následně o něj i přišel.

+1

45+1

Máme za sebou dvoubrankový první poločas, ze hry mají lehce více hosté, kteří se také jako první prosadili a to už v osmé minutě, když se trefil STEFAN FEDAK, na jeho branku v 36. minutě z penaltového puntíku odpověděl MAREK KALOUSEK. Stav utkání je tedy 1:1.

Druhý poločas začne přibližně v 19:07.

46

46
    Jiskra rozehrála a je v držení míče.

49
    Písek měl možnost rozehrání standardní situace blízku vápna soupeře.

51
    Útočného faulu se dopustil písecký útočník.

53
    Musa musel faulovat útočícího hráče, jinak by běžel sám na branku.

55
    Roh pro hosty!

57
    Po jednom ze soubojích zůstal na zemi ležet jed z domácích.

57
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Rychnovský, přichází Mlynařík.

58
    Na zemi zůstal další hráč domácích, vypadá to na problém s kotníkem. Jedná se o kapitána Bělouška.

62
    Hosté vedli útok po pravé straně, přišel centr do vápna, který domácí obrana odrazila pouze před vápno, kde si ho našel KRYŠTOF PAVLÍK, který tvrdou ranou prostřeli i obranu i brankáře.
    62. PAVLÍK - 1:2

63
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Štěch, přichází Sajtl.

66
    Útočný faul domácích.

68
    Písek bude mít šanci ohrozit branku hostů po volném kopu.

70
    Hra se kouskuje, teď ve vlastním vápně zůstal ležet kapitán hostů.

71
    Červená karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Teršl).

71
    Domácí zahravají přímý kop z nějakých dvaceti metrů.

73
    Kalousek nedokázal propálit zeď a ta míč odráží na roh.

75
    ze hřiště odchází Novák, přichází Malý,
    ze hřiště odchází Bicens, přichází Kohout.

76
    ze hřiště odchází Vůch, přichází Černý.

77
    ze hřiště odchází Zajíček, přichází Sojka.

78
    Cherepko si došel pro dlouhý míč a zastavil tak útok Písku.

81
    ze hřiště odchází Došlý, přichází Aubrecht.

83
    Hosté využili zaváhání domácí obrany a z prosazují se z rychlého brejku, na jehož konci stál VOJTĚCH ČERNÝ, který obstřelil brankáře.
    83. ČERNÝ - 1:3

86
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Koreš).

Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Dvořák).

87
    ze hřiště odchází Pavlík, přichází Bilik.

87
    Písek rozehrává až od svého brankáře.

88
    Ta snaha od domácích už není taková, jako před třetím obdrženým golem. Zápas už se bude asi dohrávat v klidnějším tempu.

89
    Centr z levé strany odvrací hosté do autu.

90+2
    MAREK KALOUSEK se podruhé v utkání prosazuje a dává svému týmu ještě kousek naděje.
    90+2. KALOUSEK - 2:3

Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

90+5
    Je tu branka v poslední minutě, o velkou euforii domácích se postaral kapitán ONDŘEJ BĚLOUŠEK.
    90+5. BĚLOUŠEK - 3:3

90+5
    Konec zápasu. (19:53:24)

Aleš Racek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 36. Kalousek (pen.), 90+2. Kalousek, 90+5. Běloušek – 8. Fedak, 62. Pavlík, 83. Černý

Karty:   38. Štěch (PIS), 86. Koreš (PIS) – 86. Dvořák (DOM)   71. Teršl (DOM)

Rozhodčí: Melichar – Nejedlo, Dohnal