Povltavská – Plzeň B 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Vltavín 1:2 (kon.) | Písek – Králův Dvůr 2:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
1:2 (0:0)
Loko Vltavín
Středa 10.05.2023, 18:00 • Drahovice UMT. • Česká fotbalová liga (A) • 25. kolo

Druhé dějství už góly nabídlo, hosté se hned v jeho úvodu ujali vedení, které v 71. minutě ještě navýšili. Domácím se povedlo snížit a mač zdramatizovat, avšak soupeř následně uzavřel svůj obranný prostor a jednogólový náskok už udržel. (19:58:04)

90+6

90+5
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Trávníček, přichází Vacek.

90+4
    Hodně zbytečně odevzdaný balón v podání domácích, dlouhý nepřesný nákop letí za bránu Vltavínu a Ulrich pochopitelně nikam nepospíchá.

90+3
    Ulrich musel ven z brány, až k hranici vápna, kde míč sebral do své moci a uklidnil hru.

90+2
    Hosté velice šikovně drží hru daleko od své brány, domácím se čas krátí.

90+1
    A bude to rovnou pět minut.

90
    Další celkem zbytečná ztráta domácích a hosté mohou šetřit čas. Uvidíme, kolik minut rozhodčí nastaví.

88
    Po útočném faulu musí domácí míč odevzdat a vrátit se na svoji stranu.

87
    Nechybělo moc a bylo srovnáno, Okorie zatočil levačkou svou ránu na vzdálenější horní roh brány, jenž o kousek minul. Velká škoda pro Karlovy Vary.
    84. OWOLABI - 1:2

84
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí snižují a zadělávají na drama. SAUMEL OLAJIDE OWOLABI poslal svou střelu přes zeď krásně do levé horní části brány a tady byl Ulrich bez šance.

84
    Hodně nadějný přímý kop pro domácí tým, jenž může zdramatizovat duel.

83
    Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (Kokeš).

82
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Prágr, přichází Tůma.

81
    Okorie naběhl s míčem až do pokutového území, ale příliš dlouho váhal se střelou a nakonec odehrál balón slabě levačkou po zemi ke vzdálenější tyči, kde byl brankář hostů včas.