New Jersey Devils
1:6 (1:1, 0:5, 0:0) Stav série: 1:3
Carolina Hurricanes
Středa 10.05.2023, 01:00 • Prudential Center, Newark • Play-off NHL • Semifinále V. konference

45:55
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
    Erik Haula – 2 min., hákování.

44:34
    Stefan Noesen dostal dvě minuty za držení hole. Devils si zahrají přesilovku.

35:11
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Brady Skjei. Přesilovka pro Devils.

24:50
    Tak trest nakonec dostal Timo Meier za najetí do brankáře Andersena! Podle rozhodčích tam domácí hráč natlačen nebyl a do gólmana Caroliny narazil úmyslně.

18:57
    Erik Haula poslal puk do hlediště a je vyloučen za zdržování! Hosté budou hrát na závěr první části přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 2. J. Hughes (Meier) – 18. Nečas (Martinook, Slavin), 28. Nečas (Pesce, J. Staal), 30. Pesce (Drury, J. Staal), 32. Fast (Martinook, Chatfield), 33. Burns (Kotkaniemi, Martinook), 40. Martinook (Burns)

New Jersey Devils: Vaněček (33. Schmid) – Hamilton, Siegenthaler, Severson, L. Hughes, Marino, B. Smith, Bahl – Bratt, Hischier (C), Palát (A) – Mercer, J. Hughes (A), Meier – Tatar, M. McLeod, Haula – Bastian, Wood.
    Trenér: Lindy Ruff

Carolina Hurricanes: Andersen (Kočetkov) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Gostisbehere – Jarvis, S. Aho II, Noesen – Fast, Kotkaniemi, Martinook (A) – Nečas, J. Staal (C), Drury – MacEachern, Stastny, Stepan.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: Kozari, Lee – Barton, Pancich

Diváci: 17 016