Slovan Bratislava U21 – Šamorín 2:0 (kon.) | Púchov – Petržalka 2:2 (kon.) | Trebišov – Dolný Kubín 2:3 (kon.)
Prešov – Pohronie 3:0 (kon.) | Považská Bystrica – KFC Komárno 1:0 (kon.) | Myjava – Humenné 1:0 (kon.)
Dubnica – Žilina B 4:8 (kon.) | Rača – FC Košice 0:3 (kon.)
FK Rača
0:3 (0:1)
FC Košice
sk Pátek 19.05.2023, 17:00 • Štadión Rača • MONACObet liga • 30. kolo

V poslednom 30. kole sezóny prehrala Rača na domácej pôde s Košicami stavom 0:3. V 40. minúte skóroval Bernard Petrák. Druhého gólu sme sa dočkali až o 30 minút neskôr – konkrétne v 70. minúte, keď zvýšil stav na 0:2 Boris Turčák. Defenitívne víťazstvo Košíc spečatil v 89 minúte zápasu Patrik Voleský. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok piatkového večera. (19:02:27)

90+3

90+3
    Záverečné šance domácich. Center do šestnástky prepadol až k útočníkom domácich. K odrazenej lopte sa dostal ešte jeden z hráčov Rače, no brankár Valach ho dokázal vychytať.

90+2
    Rohový kop, ktorý zahral tím Rača, odvrátila defenzíva Košic preč od nebezpečia.

90+1
    Bellás sa dostal do zakončenia na pravej hranici šestnástky. Mieril smerom k ľavej tyči. V poslednej chvíli loptu zachytil brankár Valach. Rohový kop pre Raču.

90
    Hrací čas sa nadstavuje o 1 minútu.

89
    Tím FC Košice dal gól!
    Košičania skórujú už tretíkrát! Vydarený center do veľkého vápna za obranu spracoval PATRIK VOLESKÝ. Ani obrancovia, ani brankár Knap mu už nedokázali zabrániť, aby zvýšil stav na 0:3.

88
    Vysoký center z rohového kopu pristál na hlave Egbeho, ktorý však loptu posiela vedľa ľavej tyče. Lopta je mimo ihrisko a nasleduje odkop od brány pre Košice.

88
    Plavnik mohol vyslať center do šestnástky z pravej strany ihriska, no jeho snahu zblokoval obranca hostí. Rohový kop pre Raču.

86
    Glushko vyskúšal ďalekonosnú strelu spoza šestnástky. Jeho rana nesmerovala medzi tri žrde, ale vedľa brány. Odkop pre Valacha.

85
    Dlhý center hostí do predbránkového územia končí mimo ihriska. Odkop od brány pre Raču.

84
    Striedanie v tíme FK Rača:
    z ihriska odchádza Sekera, prichádza Lörincz.

83
    Magda poslal k zemi spoluhráča v strede ihriska. Lopta pre Raču.

82
    Center z kopačky Kolarika nenašiel nikoho z hráčov Rače. Odkop od brány pre Valacha.

78
    Košičania sa ocitlo vo vynikajúcom brejku, no zahodili jeho potenciál, pretože miesto strely na bránu stratili pri prihrávkach loptu.

76
    Golikov sa dopustil útočného faulu na Sokola. Lopta pre Raču.

75
    Nedovolený zákrok domácich, po ktorom ostáva Gallovič ležať na trávniku. Nasleduje voľný kop pre Košice.

74
    Mierna výmená názorov medzi futbalistami oboch tímov. Hlavný arbiter napomína. že nebude tolerovať takéto správanie.

70
    Skóre zápasu navýšil striedajúci BORIS TURČÁK. Po centri od svojho spoluhráča z ľavej strany ihriska si nabehol za obranu. Ocitol sa sám v predbránkovom území a pravačkou rozvlnil sieť domácich. Stav je 0:2