IHC Přerov – Brno 7:6 (po pr.) | Kanci Uh. Brod – Devils Zlín 3:17 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Černošice 8:7 (2:1 po s.n.)
IHC Prague Rats – Roller Storm 6:8 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 8:6 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice 6:7 (po pr.)
po prodl.
IHC Night Birds Přerov
6:7 (4:2, 2:4 - 0:1)
HC Boskovice inline
Sobota 20.05.2023, 14:00 • ZS Přerov • STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  41:06
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Je rozhodnuto. Druhý bod z tohoto utkání získávají Boskovice. Po nepřesném založení útočné akce Přerovany se puku zmocnil JONÁŠ NOVOTNÝ a prudkou střelou při zemi k pravé tyči překonal Mánka. Bez asistence.
   
  36:50
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Tomáš Hanák nejprve neuspěl před odkrytou brankou. Zanedlouho ale Krupa nahrál na osu hřiště ADAMU HOLÍKOVI, který sice při střele upadl, avšak přesto si s Janem Külzerem zvládl poradit. Asistence: Tomáš Krupa.
   
  32:58
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Boskovice si berou zpět těsný náskok. Po přihrávce Gabrišky to zkusil MICHAL SCHEJBAL a Mánek se jen ohlédl, jak kotouč skončil za jeho zády pod horní tyčkou. Asistence: Michal Gabriška.
   
  30:09
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Domácí podruhé v utkání využívají přesilovku. Pavel Hanák nabil mezi kruhy STANISLAVU SVOZILOVI, který příklepem přidává svou druhou trefu v zápase. Asistence: Pavel Hanák.
   
  27:47
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A je tady obrat hostujícího celku. Nahození Müllera tečoval za Mánka LUKÁŠ OŠLEJŠEK, který zrovna projížděl před domácím gólmanem. Asistence: Tomáš Müller.
   
  26:51
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Hosté využívají přesilovku a srovnávají průběžný stav utkání. Gabriškovu střelu Mánek betonem vytěsnil před sebe, k dorážkám se dostal JONÁŠ NOVOTNÝ a na druhý pokus rozvlnil zblízka síť v přerovské bráně. Asistence: Michal Gabriška.
   
  22:02
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Přerov sice oslabení ubránil, krátce po jeho skončení ale inkasuje. Po pasu Šmída za obranu zůstal před Mánkem zapomenutý MICHAL GABRIŠKA, který střelou na bližší tyč procedil kotouč za záda domácího brankáře. Asistence: Lukáš Šmíd a Jiří Šmahel.
   
  18:31
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Přízemní střelu v podání Krupy ještě Jan Külzer skvělým přesunem na brankové čáře zneškodnil. Puk nicméně vyrazil před sebe a DANIEL INDRÁK ho z dorážky nekompromisně napálil pod horní tyč. Asistence: Tomáš Krupa a Adam Holík.
   
  17:55
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Domácí otáčejí skóre a vedou. Střela TOMÁŠE KRUPY z pravé strany Janu Külzerovi vypadla a hostující brankář vůbec netušil, že puk je za jeho zády. Naopak Krupa byl pohotový a rychle zasunul kotouč do odkryté části branky. Asistence: Adam Holík.
   
  15:30
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Podruhé v duelu je srovnáno. JAKUB NAVRÁTIL s Pavlem Hanákem to teď udělali krásně. Vyměnili si kotouč a Navrátil a poté zakončoval do prázdné branky. Asistence: Pavel Hanák.
   
  12:22
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Boskovice se vydaly do brejku, který končí gólem. Kotouč dostal z pravé strany na hůl JAKUB HRAZDIL, najel si před Mánka a překonal jej střelou pod horní tyč. Asistence: Lukáš Šmíd a Jonáš Novotný.
   
  08:34
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Domácí využívají přesilovku a skóre je vyrovnané. STANISLAV SVOZIL, který v dopoledním utkání proti Brnu zaznamenal pět bodů, vzal odpovědnost na sebe a posílá Šmahela zpět do hry. Bez asistence.
   
  02:59
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Na jedné straně si Navrátil navedl kotouč těsně k tyči a pak nabídl tutovku Tomáši Hanákovi, který ale prázdnou bránu trefit nedokázal. To Boskovice jsou v zakončení úspěšnější, MICHAL GABRIŠKA se po nahrávce od Šmída trefil pěkně pod horní tyčku přerovské branky. Asistence: Lukáš Šmíd.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 9. S. Svozil, 16. Navrátil (P. Hanák), 18. Krupa (Holík), 19. Indrák (Krupa, Holík), 31. S. Svozil (P. Hanák), 37. Holík (Krupa) – 3. Gabriška (Šmíd), 13. Hrazdil (Šmíd, Novotný), 23. Gabriška (Šmíd, Šmahel), 27. Novotný (Gabriška), 28. Ošlejšek (Müller), 33. Schejbal (Gabriška), 42. Novotný


  IHC Night Birds Přerov: Mánek (Brada) – S. Svozil, T. Hanák, Holík – Ryšavý, Krupa, Indrák (A), Šimanský, P. Hanák (C), Navrátil
  Trenér: Pavel Hanák

  HC Boskovice inline: J. Külzer – Gabriška (A), Šebek, Ošlejšek, Schejbal – N. Külzer, Hrazdil (C), Müller, Novotný, Šmahel, Šmíd
  Trenér: David Šebek

  Rozhodčí: Novotná, Cik