Ostrava B – Vítkovice 8:0 (kon.) | Vrchovina – Hlučín 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:3 (kon.)
Frýdlant n/O – Znojmo 0:3 (kon.) | Uničov – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.) | Blansko – Rosice 0:1 (kon.)
Hranice – Zlín B 2:1 (kon.)
konec
SK Uničov
5:1 (2:1)
FC Velké Meziříčí
Středa 24.05.2023, 17:00 • Uničov-tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Fotbalisté Uničova potvrdili roli velkého favorita a v rámci 30. kola MSFL zdolali na domácím hřišti soupeře z Velkého Meziříčí vysoko 5:1.

  Vedení na svou stranu strhli překvapivě hosté, ale favorit dokonal obrat ještě před odchodem do kabin. Druhé dějství uničovští fotbalisté opanovali, k náskoku přidali další tři góly, na druhou trefu Tomáše Komendy navázali střídající Marek Hausknecht a Jaroslav Saňák.

  Navzdory vítězství se svěřenci kouče Balcárka propadli na čtvrté místo, z důvodu horšího skóre klesli za rezervu ostravského Baníku. Velké Meziříčí zůstává patnácté s náskokem jediného bodu na v sestupovém pásmu figurující Uherský Brod. (19:00:21)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Ze střední vzdálenosti ještě pokusil střelecké štěstí Jan Ambrozek, pravou nohou vyslal balón vysoko nad horní tyč.
   
  90+1
  Hosté měli možnost snížit z rohového kopu. Po centru na přední tyč došlo k poslání míče mimo vápno, odražený balón byl z voleje vyslán vysoko nad břevno.
   
  90
  Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.
   
  89
  Odvážná malá domů Janu Davidovi vyšla, kolem dotírajícího protihráče píchl hrací předmět k nohám připraveného Uvízla, následoval odkop z první.
   
  88
  Přenesení hry mířilo na levou stranu. Matěj Sysel se balónu nedočkal, mimo jeho dosah kulatý nesmysl přizvedl Jakub Coufal.
   
  87
  Středem postupoval Pavel Partl. Na dlouhou nohu zkusil prostrčit balón ke kopačkám Antonína Plichty, což se mu nepovedlo.
   
  86
  S malou domů si poradil Michal Lancman bez větších problémů, z první poslal polovysoký nákop na osamoceného Tomáše Fraňka.
   
  85
  Utkání se dohrává už jenom z povinnosti. Na hostech je znát, že už chtějí mít dnešní vložené kolo co nejrychleji za sebou.
   
  84
  Střídání v týmu FC Velké Meziříčí:
  ze hřiště odchází Matěj Sysel, přichází Marek Lokvenc.
  83. Jaroslav SAŇÁK - 5:1
   
  83
  Uničov právě vstřelil branku!
  Svěřenci kouče Balcárka odskakují na rozdíl čtyř branek! Centrovaný balón z levé strany skončil pod skluzujícím JAROSLAVEM SAŇÁKEM, ten se však stihl ještě rychle zorientovat a ze země kopl balón k pravé tyči mimo dosah gólmana.
   
  82
  Přetažený centr z pravé strany si domácí defenziva bez problémů poradila, pro hrací předmět si vyběhl Tomáš Uvízl.
   
  81
  Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. O vítězství Uničova není pochyb, domácí celek je lepším týmem a jeho vedení je zasloužené.
   
  80
  Střídání v týmu SK Uničov:
  ze hřiště odchází Jakub Svoboda, přichází Marek Kirschbaum.
   
  80
  Střídání v týmu SK Uničov:
  ze hřiště odchází Martin Diblík, přichází Jakub Coufal.
   
  79
  Fotbalisté v modrých dresech nikam přehnaně nespěchají, což je vzhledem k výsledku pochopitelné, zase s nahrávky dočkal Uvízl.
   
  78
  Nohama si zahrál i domácí brankář Tomáš Uvízl, který dostal hodně prostoru na zpracování, potom rozehrál doprava na Diblíka.

  Milan Huppert

  Branky: 10. Komenda, 31. Vybíral, 60. Komenda, 76. Hausknecht, 83. Saňák – 7. Partl


  SK Uničov: Uvízl – Diblík (80. Coufal), David, Svoboda (80. Kirschbaum), Ambrozek, Vichta (70. Javůrek), Komenda (C) (70. Hausknecht), Vybíral (70. Saňák), Sečkář, Krč, Koutný.
  Náhradníci: Kvapil – Kamas.

  Trenér: Jiří Balcárek

  FC Velké Meziříčí: Lancman – Hron, Puža (C), Dolejš (66. Štourač), Šuta (32. Havlík), Franěk, Partl, Plichta, Mrňa, Sysel (84. Lokvenc), Mucha (67. Crhan).
  Náhradníci: Pelán.

  Trenér: Jan Šimáček

  Rozhodčí: Tomanec – Grečmal, Brázdil

  Diváci: 136
  bahis siteleri