Faerské ostrovy – Albánie 1:3 (kon.) | Moldavsko – Polsko 3:2 (kon.) | Estonsko – Belgie 0:3 (kon.)
Rakousko – Švédsko 2:0 (kon.) | Bulharsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Litva 2:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – Slovensko 0:1 (kon.) | Bosna – Lucembursko 0:2 (kon.) | Island – Portugalsko 0:1 (kon.)
Norsko – Kypr 3:1 (kon.) | Skotsko – Gruzie 2:0 (kon.)

Belgie právě vstřelila branku!
    Tři body za výhru 3:0! Yannick Carrasco skvělou přihrávkou našel JOHANA BAKAYOKA, který si poradil s obráncem Kuuskem a zakončil přesně k levé tyči. Asistence: Yannick Carrasco.

88
    Střídání v týmu Belgie:
    ze hřiště odchází Arthur Theate, přichází Olivier Deman.

79
    Střídání v týmu Estonsko:
    ze hřiště odchází Taijo Teniste, přichází Sten Reinkort.

74
    ze hřiště odchází Rauno Sappinen, přichází Erik Sorga,
    ze hřiště odchází Martin Miller, přichází Rocco Robert Shein.

74
    Georgi Tunjov zcela úmyslně zatáhl za ruku soupeře a uviděl tak kartu žluté barvy.

69
    ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Michy Batshuayi.

61
    ze hřiště odchází Markus Poom, přichází Henri Anier.

57
    ze hřiště odchází Mike Trésor Ndayishimiye, přichází Jeremy Doku,
    ze hřiště odchází Jan Vertonghen, přichází Ameen Al-Dakhil,
    ze hřiště odchází Aster Vranckx, přichází Orel Mangala.
    53. Teniste skvělým obranným zákrokem srazil střelu Trésora.

53
    Mike Trésor Ndayishimiye měl na noze třetí gól hostů, ale Taijo Teniste přijel se svým skluzem za minutu dvanáct a zblokoval zakončení ve velmi dobré pozici!

46
    ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Georgi Tunjov.
    40. Romelu LUKAKU - 0:2

40
    Studená sprcha pro Estonce, kteří předváděli v první půli velmi dobrý výkon, ale během čtyř minut podruhé inkasují. Arthur Theate se skvěle uvolnil na levé straně a parádním přízemním centrem našel uprostřed stoperské dvojice ROMELA LUKAKUA, jenž z první prostřelil bezmocného gólmana. Asistence: Arthur Theate.
    37. Romelu LUKAKU - 0:1

37
    Hosté se ujímají vedení z první velké šance! Aster Vranckx odcentroval z pravé strany míč na hranici malého vápna, kde se ROMELU LUKAKU dokázal protlačit před obránce a následně akrobaticky zakončit ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Aster Vranckx.
    29. Střela Siňavského byla sražená mimo.

29
    Estonci se dostali až ke střele, kterou vyprodukoval z levé strany vápna Vlasij Siňavskij, ale Wout Faes ji dokázal jemně tečovat mimo bránu Matze Selse.

27
    Opět je hra přerušená, protože se faulu dopustil Henrik Ojamaa a sudí nyní rozdává žluté karty jako na běžícím pásu.

23
    Aktuálně toho na trávníku příliš k vidění není, jelikož také Vlasij Siňavskij uviděl kartu žluté barvy za faul na Vranckxe.

22
    Tentokrát už sudí vytáhl kartu žluté barvy a opět je to pro belgického hráče. Aster Vranckx šel do skluzu v souboji s Mattiasem Käitem zbytečně tvrdě.
    17. Lukaku neprostřelil brankáře Heina.

17
    Rohový kop domácích ovšem nabídl pouze rychlý protiútok ďáblů, kdy se ve finálním zakončení ocitl Romelu Lukaku, jenž si míč šteloval na levačku, ale jeho přízemní pokus skončil v moci brankáře!