Humenné – Michalovce 2:0 (kon.) | Prostějov – Slovácko 1:2 (kon.) | Púchov – Trenčín 1:1 (kon.)
Plzeň – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Chrudim 2:2 (kon.) | Zlín – Třinec 2:0 (kon.)
Olomouc – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Příbram – Táborsko 0:4 (kon.) | Považská Bystrica – Žilina 1:4 (kon.)
L. Mikuláš – Nowy Sącz 1:1 (kon.) | FC Košice – Pohronie 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Brno 1:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc B 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Strakonice – Č. Budějovice 1:11 (kon.)
Hr. Králové – Vlašim 1:1 (kon.) | Kroměříž – Ružomberok 1:3 (kon.) | Ostrava – Skalica 1:2 (kon.)

87
    Mutiala se řítil do slibné příležitosti, ale svou střelu nedokázal umístit mezi tři tyče.

84
    Karajbic se činil i nyní, když sebral míč ze vzduchu do náruče.

83
    Pokorný vykouzlil chytrou střelu na zadní tyč, ale tu výborným zákrokem vyráží Karajbic.

81
    Střela Muritaly byla nyní o dost nebezpečnější, když prosvištěla kolem šibenice!

79
    Zifčákova střela z dálky nikterak Karajbice nepřekvapila.

75
    Další roh Olomouce obstaral Chvátal. Na jeho přetažený centr ale nikdo nedosáhl.

71
    Rohový kop propadl až k Muritalovi, ale ten brankáře nepřekonal.

70
    Aktivní Fortelný se znovu hnal do útoku, jeho střelu ale zblokovala obrana soupeře na roh.

67
    Fortelný se šikovně dostal kolem protihráče, nicméně krátce před střelou mu obětavým zákrokem vzal míč Jenat.

65
    Zápas opět kouskuje několik faulů za sebou.

63
    Přichystal se hnal po lajně, odkud centroval před bránu. Míč si ale ve vápně stáhl brankář Dolného Kubínu.

60
    Olomouc je i ve druhém poločase aktivnější a svého soupeře přehrává. Dolný Kubín se stále spíše brání.

58
    Muritala se hnal do další slibné šance, ale jeho střela byla příliš slabá na to, aby měla šanci na úspěch.
    56. Yunusa MURITALA - 3:1

56
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se dostali hned ke dvěma střelám, úspěšný ale byl až z dorážky YUNUSA MURITALA, který tak zvyšuje vedení Sigmy na 3:1.

51
    Úvod druhé půle se nese ve znamení faulů. Týmy poněkud přiostřily svou hru.

48
    První šanci ve druhé půli měl Pokorný, ale jeho hlava moc starostí hostujícímu brankáři nenadělala.