Humenné – Michalovce 2:0 (kon.) | Prostějov – Slovácko 1:2 (kon.) | Púchov – Trenčín 1:1 (kon.)
Plzeň – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Chrudim 2:2 (kon.) | Zlín – Třinec 2:0 (kon.)
Olomouc – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Příbram – Táborsko 0:4 (kon.) | Považská Bystrica – Žilina 1:4 (kon.)
L. Mikuláš – Nowy Sącz 1:1 (kon.) | FC Košice – Pohronie 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Brno 1:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc B 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Strakonice – Č. Budějovice 1:11 (kon.)
Hr. Králové – Vlašim 1:1 (kon.) | Kroměříž – Ružomberok 1:3 (kon.) | Ostrava – Skalica 1:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Kluž 3:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:2 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 24.06.2023, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Skončilo přátelské utkání mezi Bohemians Praha 1905 a MFK Chrudim. Hosté z Chrudimi si díky gólů z 16. a 49. minuty vypracovali dvoubrankový náskok. Ten platil až do 58. minuty, kdy snížení Pražanů obstaral Matyáš Kozák a tentýž hráč osm minut před koncem rozhodl o tom, že dnešní měření sil skončí remízou 2:2. (12:42:35)

90

90
    Podobně skončila i další útoční snaha zeleno-bílých. Průnikovou přihrávku útočník Pražanů neměl šanci zachytit na hrací ploše a Šerák bude opět odkopávat od své brány.

88
    Pražané to zkoušeli opět po jejich pravé straně. Klička na obránce ale byla příliš dlouhá a míč utekl útočníkovi Bohemky do zámezí. Šerák bude odkopávat od své branky.

86
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby a Bohemians se ženou za třetí trefou. Centr z pravé strany nevypadal špatně, ale by příliš prudký.
    82. KOZÁK - 2:2

82
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Obrovský tlak Pražanů končí vyrovnávací trefou. Přízemní centr z pravé strany proletěl pokutovým územím až na kopačku MATYÁŠE KOZÁKA, který z bezprostřední blízkosti svou druhou dnešní trefou srovnává na 2:2.

81
    Po následujícím rohu prudká hlavička hostí končí jen těsně vedle chrudimské branky.

80
    Krásná akce Bohemky a ještě hezčí zákrok Šeráka. Hosté se po pravé straně hřiště dostali k centru, který akrobaticky zakončil jeden z borců v zeleno-bílém. Balon mířil přesně mezi tyče, ale Šerák vytáhl zákrok zápasu a drží jednobrankový náskok svého týmu.

78
    Bohemians z rychlého protiútoku vytěžili jen autové vhazování.

75
    Tahle střela jednoho z hráčů Bohemians byla z kategorie "ze zoufalství", rána z nějakých 22 metrů skončila na ochranné síti za chrudimskou brankou.

74
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim ().

72
    Chrudim se bleskově dostala od své šestnáctky až před Soukupa. Dobře vypadající akci ale zastavil dobrý obranný zákrok jednoho z hráčů Bohemians.

70
    Pauzy na občerstvení a doplnění tekutin opět s povděkem využívají oba dva týmy.

69
    Centr od rohového praporku našel hlavu jednoho z Pražanů, ale míč se od ní odrazil vysoko nad chrudimskou branku.

69
    Rohový kop pro Bohemians.

66
    Hosté měli k dispozici standardku, po které se k hlavičce dostal zcela osamocen jeden z chrudimských útočníků. Jeho rybička ale zamířila zhruba metr vedle levé tyčky.

65
    Dlouhý pas za chrudimskou obranu sbírá do rukavic Šerák.

63
    Po hlavičkovém souboji na půlící čáře se na trávník skácel jeden z hráčů Bohemians. Po krátkém ošetření ale bude moci i on pokračovat ve hře.

Jan Hochman

Branky: 58. Kozák, 82. Kozák – 16. Hájek, 49. Jurčenko

Karty:   12. Kadlec (BOH), 23. Hybš (BOH)

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Valeš – Jindřišek, Beran, Hybš, Mužík, Kadlec, Dostál, Vala, Hůlka, Necid, Osmančík

2. poločas: Soukup – Vala, Křapka, Shejbal – Köstl, Jánoš, Hrubý, Kovařík – Osmančík, Kozák – Prekop

Náhradníci: Shejbal, Jánoš, Kovařík, Köstl, Prekop, Křapka, Hrubý, Kozák

MFK Chrudim: Šerák – Matoušek, Míka, Borkovec, Kutík, Bauer, Hájek, Kosek, Skwarczek, Jurčenko, Látal
    Náhradníci: Mach, Jančura, Straka, Halász, Kesner, Záviška, Sotorník