Gruzie – Izrael | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Španělsko – Švýcarsko | 2:1 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Dukla Praha | 4:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Táborsko | 3:3 (kon.) | | | Zlín – Opava | 0:0 (kon.) |
Prostějov – Olomouc B | 1:4 (kon.) | | | Lech Poznaň – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Líšeň – Petržalka | 2:1 (kon.) |
Myjava – Vyškov | 0:4 (kon.) | | | Olomouc – B. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Slovácko – Skalica | 3:1 (kon.) |
Teplice – Vlašim | 3:2 (kon.) | | | Tychy – Karviná | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Chrudim | 6:0 (kon.) |
Považská Bystrica – Kroměříž | 2:1 (kon.) | | | Brno – Púchov | 1:0 (kon.) | | | FC Košice – Kisvárda FC | 1:2 (kon.) |
Zagłębie – Michalovce | 3:0 (kon.) | | | Norimberk – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Wisła Plock | 2:0 (kon.) | | | Fehérvár – Dunajská Streda | 0:5 (kon.) |
po penal. (3:4)
Gruzie
0:0
(0:0)
Izrael
Komentáře nejsou k dispozici.
Branky:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
Rozhodčí: Eskås (NOR) – Engan (NOR), Bashevkin (NOR)
Diváci:
Karty: 66. Citajšvili (GRU) – 49. Karzev (ISR), 86. Peretz (ISR), 104. Turgeman (ISR), 105. Hofmayster (ISR), 117. Abu Rumi (ISR)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Irakli Azarovi (GRU)
1:1 Gil Cohen (ISR)
2. série:
2:1 Zuriko Davitašvili (GRU)
2:2 Omri Gandelman (ISR)
3. série:
2:2 George Gagua (GRU)
2:3 Anan Khalaily (ISR)
4. série:
3:3 Giorgi Moiscrapišvili (GRU)
3:4 Oscar Gloukh (ISR)
5. série:
3:4 Saba Chvadagiani (GRU)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
Gruzie:
Mamardašvili – Azarovi, Sazonov, Kalandadze, Gelašvili (46. Chvadagiani) – Citajšvili (70. Moiscrapišvili), Mekvabišvili (C), L. Gagnidze (97. Guljašvili), Gočolejšvili – Davitašvili, Gagua.
Náhradníci: Kaličava, Kutaladze – Kapanadze, Sigua, Chorcheli, Mamageišvili, Lominadze, Džindžolava.
Trenér: Ramaz Svanadze
Izrael: Peretz – Lemkin, Gandelman, Cohen (C) – Jaber (106. Khalaily), Azulay (80. Bilu), Karzev (51. Hofmayster), Gloukh, Hajaj (91. Morgan) – Turgeman (113. Abu Rumi), Gorno (63. Layous).
Náhradníci: Tzarfati – Blorian, Bar, Preda.
Trenér: Guy Luzon
Náhradníci: Kaličava, Kutaladze – Kapanadze, Sigua, Chorcheli, Mamageišvili, Lominadze, Džindžolava.
Trenér: Ramaz Svanadze
Izrael: Peretz – Lemkin, Gandelman, Cohen (C) – Jaber (106. Khalaily), Azulay (80. Bilu), Karzev (51. Hofmayster), Gloukh, Hajaj (91. Morgan) – Turgeman (113. Abu Rumi), Gorno (63. Layous).
Náhradníci: Tzarfati – Blorian, Bar, Preda.
Trenér: Guy Luzon
Rozhodčí: Eskås (NOR) – Engan (NOR), Bashevkin (NOR)
Diváci:
Aleš Pur
@PurAles