Gruzie – Izrael | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Španělsko – Švýcarsko | 2:1 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Dukla Praha | 4:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Táborsko | 3:3 (kon.) | | | Zlín – Opava | 0:0 (kon.) |
Prostějov – Olomouc B | 1:4 (kon.) | | | Lech Poznaň – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Líšeň – Petržalka | 2:1 (kon.) |
Myjava – Vyškov | 0:4 (kon.) | | | Olomouc – B. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Slovácko – Skalica | 3:1 (kon.) |
Teplice – Vlašim | 3:2 (kon.) | | | Tychy – Karviná | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Chrudim | 6:0 (kon.) |
Považská Bystrica – Kroměříž | 2:1 (kon.) | | | Brno – Púchov | 1:0 (kon.) | | | FC Košice – Kisvárda FC | 1:2 (kon.) |
Zagłębie – Michalovce | 3:0 (kon.) | | | Norimberk – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Wisła Plock | 2:0 (kon.) | | | Fehérvár – Dunajská Streda | 0:5 (kon.) |
po penal. (3:4)
Gruzie
0:0
(0:0)
Izrael
Aleš Pur
Branky:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
Rozhodčí: Eskås (NOR) – Engan (NOR), Bashevkin (NOR)
Diváci:
Karty: 66. Citajšvili (GRU) – 49. Karzev (ISR), 86. Peretz (ISR), 104. Turgeman (ISR), 105. Hofmayster (ISR), 117. Abu Rumi (ISR)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Irakli Azarovi (GRU)
1:1 Gil Cohen (ISR)
2. série:
2:1 Zuriko Davitašvili (GRU)
2:2 Omri Gandelman (ISR)
3. série:
2:2 George Gagua (GRU)
2:3 Anan Khalaily (ISR)
4. série:
3:3 Giorgi Moiscrapišvili (GRU)
3:4 Oscar Gloukh (ISR)
5. série:
3:4 Saba Chvadagiani (GRU)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
Gruzie:
Mamardašvili – Azarovi, Sazonov, Kalandadze, Gelašvili (46. Chvadagiani) – Citajšvili (70. Moiscrapišvili), Mekvabišvili (C), L. Gagnidze (97. Guljašvili), Gočolejšvili – Davitašvili, Gagua.
Náhradníci: Kaličava, Kutaladze – Kapanadze, Sigua, Chorcheli, Mamageišvili, Lominadze, Džindžolava.
Trenér: Ramaz Svanadze
Izrael: Peretz – Lemkin, Gandelman, Cohen (C) – Jaber (106. Khalaily), Azulay (80. Bilu), Karzev (51. Hofmayster), Gloukh, Hajaj (91. Morgan) – Turgeman (113. Abu Rumi), Gorno (63. Layous).
Náhradníci: Tzarfati – Blorian, Bar, Preda.
Trenér: Guy Luzon
Náhradníci: Kaličava, Kutaladze – Kapanadze, Sigua, Chorcheli, Mamageišvili, Lominadze, Džindžolava.
Trenér: Ramaz Svanadze
Izrael: Peretz – Lemkin, Gandelman, Cohen (C) – Jaber (106. Khalaily), Azulay (80. Bilu), Karzev (51. Hofmayster), Gloukh, Hajaj (91. Morgan) – Turgeman (113. Abu Rumi), Gorno (63. Layous).
Náhradníci: Tzarfati – Blorian, Bar, Preda.
Trenér: Guy Luzon
Rozhodčí: Eskås (NOR) – Engan (NOR), Bashevkin (NOR)
Diváci:
ze hřiště odchází Dor Turgeman, přichází Mohammed Abu Rumi.
ze hřiště odchází Karem Jaber, přichází Anan Khalaily.
ze hřiště odchází Luka Gagnidze, přichází Giorgi Guljašvili.
ze hřiště odchází Ilay Hajaj, přichází Ziv Morgan.
ze hřiště odchází Eitan Azulay, přichází Oz Bilu.
ze hřiště odchází Giorgij Citajšvili, přichází Giorgi Moiscrapišvili.
ze hřiště odchází Idan Gorno, přichází Hisham Layous.
ze hřiště odchází Eden Karzev, přichází Yoav Hofmayster.
ze hřiště odchází Iva Gelašvili, přichází Saba Chvadagiani.