Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:4 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 3:3 (kon.) | Zlín – Opava 0:0 (kon.)
Prostějov – Olomouc B 1:4 (kon.) | Lech Poznaň – Liberec 1:3 (kon.) | Líšeň – Petržalka 2:1 (kon.)
Myjava – Vyškov 0:4 (kon.) | Olomouc – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Slovácko – Skalica 3:1 (kon.)
Teplice – Vlašim 3:2 (kon.) | Tychy – Karviná 3:2 (kon.) | Plzeň – Chrudim 6:0 (kon.)
Považská Bystrica – Kroměříž 2:1 (kon.) | Brno – Púchov 1:0 (kon.) | FC Košice – Kisvárda FC 1:2 (kon.)
Zagłębie – Michalovce 3:0 (kon.) | Norimberk – Pardubice 1:0 (kon.) | Trenčín – Pohronie 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Wisła Plock 2:0 (kon.) | Fehérvár – Dunajská Streda 0:5 (kon.)
GKS Tychy
3:2 (0:2)
MFK Karviná
Sobota 01.07.2023, 11:00 • Stadion Miejski, Tychy • Přípravný zápas

Máme za sebou zápas, ve kterém jsme se dočkali velkolepého obratu od domácího týmu. Tychy dokázali v druhém poločase otočit zápas ze stavu 0:2 na 3:2. Karviná začíná tímto zápasem soustředěním po Polsku a doufáme, že bude úspěšnější, než doposud. To je z mé strany vše a přeji hezký zbytek dne. (13:05:30)

90

88
    Hra je prakticky na bodě mrazu. Zdá se, že se bude pískat konec.

85
    Nejspíše zbývá 5 minut do konce zápasu a oba tábory se snaží o útočnou hru, jenže se to daří hráčům Tychy více a zůstávají na útočné polovině.

83
    Karvinským se nedaří dostat k bráně Kostrzewskiho, Tychy se rozhodli bránit jak se dá.
    81. BIERONSKI - 3:2

81
    Tým GKS Tychy právě vstřelil branku!
    Tychy otáčí zápas na 3:2. DANIEL BIERONSKI opět vyzrál nad obránci Karviné a domácím se podařilo otočit z 0:2 na 3:2.

78
    Hra se opět přelila na bránu Karvinských. Tychy se nedostali k brance při skvělém obraném zákroku Traorého.

76
    Technické problémy opět zůstávají, znovu se Vám omlouváme. Nicméně, hra stále pokračuje a Karviná se stává opět aktivním týmem. Žák se hodně přiblížil k druhému gólu, jenže trefil vnější síť.
    72. SZYPAKOWKI - 2:2

72
    V stejném případě jako u druhého gólu Karviné, tak i druhý gól Tychy padl při velkém chaosu v malém vápně, kterého využil DANIEL SZYPAKOWSKI a skóre je tak opět vyrovnané!

70
    Jeden z domácích hráčů ležel poměrně dlouho na zemi a nikam nespěchal, i když jeho tým prohrává.

67
    Kostrzewski drží míč na své kopačce už skoro minutu. Oba dva týmy se jednoduše nikam nehrnou.