Trebišov – Prešov 1:5 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 3:1 (kon.) | Šamorín – Győr 0:3 (kon.)
Považská Bystrica – Skalica 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Sparta B – Zagłębie II 0:3 (kon.) | Opava – Jastrzębie 5:4 (kon.) | Brno – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 0:1 (kon.) | Podbrezová – DVTK 1:2 (kon.) | Wisła Puławy – Karviná 2:2 (kon.)
Rapid Buk. – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Domácím se tlak z posledních minut vyplácí, Bílek se z pravé strany přesunul k vápnu, kde posunul míč na Urbance, který skvělou přihrávkou našel nabíhajícího FILU, jenž přidává druhou branku v zápase a posílá Teplice do vedení.
    47. FILA - 1:1

47
    Jukl využil zaváhání žižkovských hráčů, na pravou stranu pak míč posunul na FILU, který bez potíží hostujícího brankáře propálil.
    7. ORAVEC - 0:1

7
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Tak tohle se Teplicím vůbec nepovedlo, ORAVEC se lehce dostal k balónu a přes Němečka ho poslal do brány.

Klára Bártková

Branky: 47. Fila, 88. Fila – 7. Oravec

FK Teplice: 1. poločas: Němeček – Knapík, Chaloupek, Mićević, Křišťan, Radosta, Bzura, Havelka, Trnovec, Vachoušek, Gning
    2. poločas: Grigar – Bílek, Cykalo, Dramé, Jukl, Urbanec, Trubač, Beránek, Krsmanović, Fila, Fawzí.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Kotek – Richter, Březina, Tregler, Finěk, Petrák, Sixta, Oravec, Rosa, Štrombach, Tkáč
    2. poločas: Slanina – Kozojed, Horálek, Žežulka, Řezáč, Hönig, Langhammer, Vais, Žiga, Benjamin, Sow