Trebišov – Prešov 1:5 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 3:1 (kon.) | Šamorín – Győr 0:3 (kon.)
Považská Bystrica – Skalica 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Sparta B – Zagłębie II 0:3 (kon.) | Opava – Jastrzębie 5:4 (kon.) | Brno – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 0:1 (kon.) | Podbrezová – DVTK 1:2 (kon.) | Wisła Puławy – Karviná 2:2 (kon.)
Rapid Buk. – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Domácím se tlak z posledních minut vyplácí, Bílek se z pravé strany přesunul k vápnu, kde posunul míč na Urbance, který skvělou přihrávkou našel nabíhajícího FILU, jenž přidává druhou branku v zápase a posílá Teplice do vedení.

82
    Bílek vyslal dopředu Filu, který ještě přihrával svému spoluhráči, kterého nikdo nehlídal, Slanina zasáhl až na brankové čáře!
    47. FILA - 1:1

47
    Jukl využil zaváhání žižkovských hráčů, na pravou stranu pak míč posunul na FILU, který bez potíží hostujícího brankáře propálil.

ze hřiště odchází Gning, přichází Yasser,
    ze hřiště odchází Knapík, přichází Bílek.
    7. ORAVEC - 0:1

7
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Tak tohle se Teplicím vůbec nepovedlo, ORAVEC se lehce dostal k balónu a přes Němečka ho poslal do brány.

Klára Bártková

Branky: 47. Fila, 88. Fila – 7. Oravec

FK Teplice: 1. poločas: Němeček – Knapík, Chaloupek, Mićević, Křišťan, Radosta, Bzura, Havelka, Trnovec, Vachoušek, Gning
    2. poločas: Grigar – Bílek, Cykalo, Dramé, Jukl, Urbanec, Trubač, Beránek, Krsmanović, Fila, Fawzí.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Kotek – Richter, Březina, Tregler, Finěk, Petrák, Sixta, Oravec, Rosa, Štrombach, Tkáč
    2. poločas: Slanina – Kozojed, Horálek, Žežulka, Řezáč, Hönig, Langhammer, Vais, Žiga, Benjamin, Sow