Urartu – Zrinjski Mostar 0:1 (kon.) | Lincoln – Karabach 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – FC Struga 0:0 (kon.)
Olimpija Lublaň – Valmiera 2:1 (kon.) | Raków – Flora 1:0 (kon.) | Hamrun – Maccabi Haifa 0:4 (kon.)
Shamrock – Breidablik 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – Ferencváros 0:0 (kon.) | FC Ballkani – Ludogorec 2:0 (kon.)
Partizani Tirana – BATE 1:1 (kon.)
Urartu Jerevan
0:1 (0:0)
HŠK Zrinjski Mostar
Úterý 11.07.2023, 17:00 • Stadión Urartu, Jerevan • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FC Urartu: Melichov – Margarjan, Pilojan, Cymbaljuk, Salou, Antwi – Sabua, Iwu, Marcos Junior, Grigorjan – Maksimenko
    Náhradníci: Abakumov (B), Aghasarjan, Eduardo, Isaac, Mlkonjan, Mirzojan, Mogilevets, Ozbiliz, Pesukin, Poljakov, Sanogo, Zotko
    Trenér: D. Gunko

HŠK Zrinjski Mostar: Marič – Čorluka, Senič, Barišić, Marin – Stanić, Čanadija, Ivančič – Tičinovič, Bilbija, Malekinušić
    Náhradníci: Pršlja (B), Soldo (B), Čuže, Hrvanović, Kiš, Kožulj, Memija, Mišič, Ramić, Sabljić, Zlomislić
    Trenér: K. Rendulic

Rozhodčí: P. Farrugia (Malta).

1

33
    Žlutá karta pro Urartu Jerevan (Žirajr Margarjan).

45+3

V prvním poločase jsme nebyli svědky změn ve skóre. Padla pouze jedna žlutá karta.

46

46
    Střídání v týmu FC Urartu:
    ze hřiště odchází Arťom Maximenko, přichází Oleg Poljakov,
    ze hřiště odchází Leon Sabua, přichází Yaya Sanogo.

46
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar:
    ze hřiště odchází Matija Malekinušič, přichází Mario Čuže.

50
    Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Nemanja Bilbija).

53
    Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Hrvoje Barišić).

54
    Žirajr Margarjan měl na kopačce vedoucí gól, jeho trestný kop z 18 metrů se však jen otřel o břevno.
    54. Margarjan z trestného kopu trefuje břevno

66
    Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Mato Stanić).

68
    ze hřiště odchází Mato Stanić, přichází Damir Zlomislić.

80
    Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Damir Zlomislić).

80
    ze hřiště odchází Mario Tičinovič, přichází Franko Sabljić,
    ze hřiště odchází Antonio Ivančič, přichází Zvonimir Kožulj.

86
    Střídání v týmu Urartu Jerevan:
    ze hřiště odchází Yaya Sanogo, přichází Aras Özbiliz,
    ze hřiště odchází Dramane Salou, přichází Pavel Mogilevec.

89
    ze hřiště odchází Nana Antwi, přichází Periša Pešukić.

89
    Zrinjski Mostar právě vstřelil branku!
    Rohový kop rozehrál Zvonimir Kožulj, brankář Melichov jeho centr podběhl a MATEJ SENIĆ hlavičkoval do opuštěné brány.
    89. Matej SENIĆ - 0:1

90
    Žlutou kartu za svlečení dresu dostal střelec gólu Mostaru Matej Senić.

90+5
    Žlutá karta pro Urartu Jerevan (Jevgenij Cymbaljuk).

90+6
    ze hřiště odchází Luka Marin, přichází Kerim Memija.

90+10

V druhém poločase bylo k vidění mnohem více akce a také mnohem více žlutých karet. Gól padl až v 89. minutě, kdy rozhodl po rohovém kopu o výhře bosenského celku Matej Senić.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:14. (19:36:58)

Jiří Polášek

Branky: 89. Senić (Kožulj)

Karty:   33. Margarjan (URT), 90+5. Cymbaljuk (URT) – 50. Bilbija (ZRI), 53. Barišić (ZRI), 66. Stanić (ZRI), 80. Zlomislić (ZRI), 90. Senić (ZRI)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:14.
    Urartu Jerevan: Melichov – Margarjan, Pilojan, Cymbaljuk, Salou (86. Mogilevec), Antwi (89. Pešukić) – Sabua (46. Sanogo, 86. Özbiliz), Iwu, Marcos, Grigorjan – Maximenko (46. Poljakov)
    Náhradníci: Abakumov – Aghasarjan, Teixeira, Isaac, Mikonjan, Mirzojan, Zotko

Trenér: Gunko

HŠK Zrinjski Mostar: Marić – Čorluka, Senić, Barišić, Marin (90.+6 Memija) – Stanić (68. Zlomislić), Čanadjija, Ivančić (81. Kožulj) – Tičinović (81. Sabljić), Bilbija, Malekinušić (46. Ćuže)
    Náhradníci: Pršlja, Soldo – Hrvanović, Kiš, Mišič, Ramić

Trenér: Rendulić

Rozhodčí: Farrugia – Camilleri, Portelli (MLT)
    Úterý 18.07.2023
    Zrinjski Mostar - Urartu 2:3

Branky: 27. Bilbija (Čorluka), 94. Kiš (pen.) – 74. Grigorjan (Margarjan), 90+1. Grigorjan (pen.), 105+3. Maximenko (Özbiliz)

Karty:   90+4. Ferreira (ZRI), 105+1. Marić (ZRI) – 55. Salou (URT), 70. Margarjan (URT), 120. Mirzojan (URT)