Sparta B – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Varnsdorf – Olomouc B 1:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 23.07.2023, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Utkání prvního kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Varnsdorfem a béčkem Olomouce končí remízou 1:1. Hosté se ve dvacáté minutě dostali do vedení zásluhou Michala Galuse, pět minut před přestávkou se ale o vyrovnání postaral Vojtěch Stránský. A protože ve druhé půli se ani jeden z týmů už trefit nedokázal, připisují si Varnsdorf i Sigma do tabulky po jednom bodu. (19:05:09)

90+4

90+3
    Skrumáž ve velkém vápně a žlutou kartu vidí jeden z hráčů. Protože je tam zhruba 10 hráčů, nelze nyní určit, který z hráčů ji dostal.

90+2
    Kotlina zuří, sudí signalizuje nedovolený zákrok hráčů ve žlutém.

90
    Sudí nastavuje 4 minuty.

89
    Varnsdorf hraje na polovině hostů. Má aut.

87
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Amasi Emmanuel Moses, přichází Adam Uriča.

86
    Moc nechybělo! Zálešák vypustil tvrdou střelu, kterou Digaňa vyrazil k Podzimkovi. Jeho dorážku ale hostující brankář parádním zákrokem také likviduje.

85
    Míč na zadní tyč ale nikoho ve žlutém nenašel.

84
    Kotlina ožívá a chce vidět další gól, protože domácí mají další standardku.

83
    Jeden z domácích to chtěl vzít na sebe a vystřelil z větší dálky. Chyběl tak metr.

82
    82 Trenér Holeňák, byť mají jeho svěřenci poslední minuty problém ubránit Hanáky, posílá do hry ofenzivního hráče.

82
    Střídání v týmu FK Varnsdorf:
    ze hřiště odchází Martin Ambler, přichází Ondřej Podzimek.

81
    Šíp se znovu utkal s Amblerem, tentokrát však dle pravidel. Vaňák vytahuje další skvělý zákrok a drží svůj tým.

80
    Šíp si v souboji s Amblerem pomohl faulem. Vaňák bude rozehrávat.

79
    Langer zkusil prodloužit hlavičkou míč do malého vápna, nakonec je z toho odkop od brány.

77
    Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Solomon Osaghae). Solomon je na hřišti minutu a už poslal k zemi Fabiánka. Za odměnu vidí žlutý kartonek.