Šeriff Tiraspol – Maccabi Haifa | 1:0 (kon.) | | | Aris Limassol – BATE | 6:2 (kon.) | | | Raków – Karabach | 3:2 (kon.) |
Ludogorec – Olimpija Lublaň | 1:1 (kon.) | | | KÍ Klaksvík – Häcken | 0:0 (kon.) |
FC Struga – Budućnost Podgorica | 1:0 (kon.) | | | RFS Riga – Sabah Baku | 0:2 (kon.) | | | Midtjylland – Niederkorn | 2:0 (kon.) |
CSKA 1948 – FCSB | 0:1 (kon.) | | | Něman Grodno – Balzan | 2:0 (kon.) | | | Fenerbahce – Zimbru Kišiněv | 5:0 (kon.) |
Japonsko – Kostarika | 2:0 (kon.) | | | Španělsko – Zambie | 5:0 (kon.) | | | Kanada – Irsko | 2:1 (kon.) |
konec
Španělsko
5:0
(2:0)
Zambie
Jan Volf
Branky:
9. Abelleiraová, 13. Hermosová, 69. Redondová, 74. Hermosová, 85. Redondová
Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 14:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:5.
Rozhodčí: Oh-Hyeon Jeong (JIžní Korea)
Diváci:
Karty: 90+1. Lubandjiová (ZAM), 90+10. Tembová (ZAM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 14:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:5.
Španělsko:
M. Rodríguezová – Batlleová (46. O. Hernándezová), Paredesová, Andrésová, Carmonaová – Abelleiraová, Bonmatíová (61. Guerrerová), Putellasová (46. Redondová) – Caldenteyová (83. del Castillová), Hermosová, Paralluelová (46. Navarrová).
Náhradníci: Collová, Salónová – Codinaová, Gálvezová, M. Pérezová, Zornozaová, E. Gonzálezová.
Trenér: Jorge Vilda
Zambie: Sakalaová – Mweembaová (75. Phiriová), Belemuová, Tembová, Musaseová – E. Bandaová, Katongová (76. Lubandjiová), I. Lunguová – B. Bandaová, Kundananjiová, Mapepaová (37. Chitunduová).
Náhradníci: L. Lunguová – Mulengaová, Soková, S. Bandaová, G. Chandaová, H. Chandaová, Mubangaová.
Trenér: Bruce MWape
Náhradníci: Collová, Salónová – Codinaová, Gálvezová, M. Pérezová, Zornozaová, E. Gonzálezová.
Trenér: Jorge Vilda
Zambie: Sakalaová – Mweembaová (75. Phiriová), Belemuová, Tembová, Musaseová – E. Bandaová, Katongová (76. Lubandjiová), I. Lunguová – B. Bandaová, Kundananjiová, Mapepaová (37. Chitunduová).
Náhradníci: L. Lunguová – Mulengaová, Soková, S. Bandaová, G. Chandaová, H. Chandaová, Mubangaová.
Trenér: Bruce MWape
Rozhodčí: Oh-Hyeon Jeong (JIžní Korea)
Diváci:
ze hřiště odchází Mariona Caldenteyová, přichází Athenea del Castillová.
ze hřiště odchází Evarine Katongová, přichází Ochumba Lubandjiová.
ze hřiště odchází Lushomo Mweembaová, přichází Vast Phiriová.
ze hřiště odchází Aitana Bonmatíová, přichází Irene Guerrerová.
ze hřiště odchází Salma Paralluelová, přichází Eva Navarrová.
ze hřiště odchází Ona Batlleová, přichází Oihane Hernándezová.
ze hřiště odchází Alexia Putellasová, přichází Alba Redondová.
ze hřiště odchází Susan Bandaová, přichází Mary Wilombeová.