USA – Nizozemsko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Vietnam 2:0 (kon.) | Austrálie – Nigérie 2:3 (kon.)
USA
1:1 (0:1)
Nizozemsko
Čtvrtek 27.07.2023, 03:00 • Wellington Regional Stadium, Wellington • Mistrovství světa - ženy • Skupina E

Nizozemsko se v tomto zápase dostalo do vedení, ve druhém poločase dokázaly Američanky vyrovnat. Utkání skupiny E končí remízou. (05:02:32)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:15.

90+8

90+8
    Američanky se pokouší něco vymyslet na polovině soupeřek, ale zatím se jim to nedaří.

90+6
    Daniëlle van de Donková bude doošetřená mimo hrací plochu, pokračujeme dál.

90+4
    Rose Lavelleová a Daniëlle van de Donková se střetly hlavami. Hodně důrazný moment odnesly obě hráčky.

90+3
    Střídání v týmu Nizozemsko:
    ze hřiště odchází Jill Roordová, přichází Renate Jansenová.

90+3
    Andi Sullivanová po nedorozumění spoluhráček pálila z velké dálky, její rána končí vysoko nad.

90+2
    Daphne van Domselaarová dokázala vyběhnout, u míče byla první a soupeřka neměla prostor pro zakončení.

90+1
    Fotbalistky Nizozemska mají míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Americká nepřesná akce znamená, že bude nizozemská brankářka rozehrávat.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Alyssa Naeherová má míč pod kontrolou a v poklidu rozehraje na spoluhráčky.

88
    Lindsey Horanová faulovala soupeřku, Daniëlle van de Donková vybojovalal rozehrávku na útočné části hrací plochy.

88
    Dostáváme se do posledních minut druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.