Řepiště – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.) | Hlubina – Frýdlant n/O 2:1 (kon.)
Tasovice – Start Brno 3:5 (kon.) | Stará Říše – Znojmo 0:2 (po pr.) | Strání – Břeclav 5:3 (kon.)
Speřice – Ždírec 0:2 (kon.) | Havířov – Bohumín 2:1 (kon.) | Průhonice – Benešov 0:6 (kon.)
Hluboká n/V – Soběslav 1:1 (3:4 po pen.) | Modlany – Štětí 2:2 (13:14 po pen.) | Český Brod – Slaný 2:0 (kon.)
Čechovice – Kozlovice 1:5 (kon.) | Jeseník – Šumperk 0:2 (kon.) | Kuřim – Vrchovina 1:2 (kon.)
FSC Stará Říše
0:2 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 30.07.2023, 17:00MOL Cup • Předkolo

Do 1.kola poháru postupují po zásluze byť až po prodloužení třetiligoví hosté, kteří se v 1.kole představí opět na Vysočině ve Žďáru nad Sázavou, kde to budou mít o poznání těžší.

Děkuji za vám za pozornost a hezký zbytek neděle. (19:21:56)

120+1

120+1
    V samém závěru mohli domácí zaznamenat ještě čestný úspěch, ale křížná střela těsně minula branku.

120
    Jedna minuta navíc.

120
    Běží poslední minuta prodloužení.

118
    Střídání v týmu FSC Stará Říše:
    ze hřiště odchází R.Svoboda, přichází Borzenko.

116
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází De Almeide Parede Neto, přichází Neto De Sousa.

115
    Tyčka teď zachránila hosty od inkasování branky!

115
    Roh pro domácí.

114
    Moc nechybělo a domácí hlavičkovali těsně vdlě branky! Ještě to mohlo být drama!

113
    Vypadá to, že zápas se už dohrává bez nervů a tak oba týmy už k zápasu přistupují trochu lehkovážněji.

109
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    DUARTE FILIPE GOMES FERREIRA se prosadil v šestnáctce hlavou krásně do šibenice. Byl trestuhodně osamocen.

106
    Domácí teď měli příležitost ve vápně, ale střela v pádu jim byla včas zblokována.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První prodloužení branku přineslo a pokud budou domácí chtít postoupit do 1.kola a hrát proti Žďáru nad Sázavou, budou muset minimálně vyrovnat.

105
    První poločas prodloužení skončil.

105
    Roh pro Znojmo.

104
    Vypadá to, že domácí ztratili nadšení pro zápas.

101
    Po mnoha šancích se hlavou prosadil DUARTE FILIPE GOMES FERREIRA. Otřel míč o tyč a gólman už se natahoval marně.