Žilina – Ružomberok 3:1 (kon.) | Trnava – Trenčín 1:2 (kon.)
sk Neděle 30.07.2023, 18:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga • 1. kolo

90+4
    Koniec zápasu. (19:51:04)

90+4
    Rohový kop Žiline tentoraz nevyšiel ideálne, hostia získali loptu a snažia sa ešte o kontaktný gól.

90+3
    Veľká šanca Žiliny, Dávid Ďuriš pred šestnástkou hostí získal loptu, zbavil sa obrancu, nebol sebecký a poslal ideálnu prihrávkou Máriovi Sauerovi, ktorého "gólovku" brankár hostí vyrazil na rohový kop!

90+2
    Rohový kop hostí z pravej strany, Belko loptu odvážne vyboxoval do bezpečia.

90+1
    Múdreho center upratal do bezpečia James Ndjeungoue. Následne ostáva na trávniku v kŕčoch aj domáci Dominik Javorček.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Marhefka nadstavovať minimálne štyri minúty.

89
    Pred bránkou Žiliny ostáva na trávniku Andrei Stojčevski, ktorý má kŕč v nohe. Po pomoci spoluhráča však bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

89
    Tučný poslal dlhý center pred Belka, nebol však dostatočne presný.

88
    Domáci držia loptu na polovici súpera a kráčajú za ziskom troch cenných bodov.

87
    Patrik Iľko sa s loptou predieral po ľavej strane, výborným obranným sklzom ho zastavil skúsený Ján Maslo.

86
    Rohový kop hostí smeroval na prednú tyč Belkovej bránky, ten však napokon nemusel vôbec zasahovať.

85
    Hostia však neskladajú zbrane a budú zahrávať rohový kop.

84
    Žilinčania viac držia loptu na svojich kopačkách. Nutno povedať, že v druhom polčase sú šošoni jasne lepším tímom, najmä striedania trénera Hyneka priniesli do hry Žiliny nový vietor.

83
    Žilina dala gól! Rusnák posielal z pravej strany pred bránku hostí prudkú loptu, Iľko sa k nej nedostal, ale odrazila sa presne pred MÁRIA SAUERA, ktorý ju bez problémov poslal do ružomberskej siete!

83
    Obrovská šanca Žiliny, Mário Sauer po Ďurišovej prihrávke krížnou strelou opečiatkoval ľavú tyč Krajčírikovej bránky!

83
    Útoky sa prelievajú zo strany na stranu.

82
    Dnešné stretnutie sleduje 1603 divákov.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Henry Addo, prichádza Ján Minárik.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Žilina stále vedie nad Ružomberkom 2:1.