Ukrajina – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | Salzburg – K. Vary 1:7 (kon.) | Třinec – HS Riga 1:5 (kon.)
Davos – Vítkovice 5:4 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Salzburg – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Sparta – HS Riga 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 10:6 (kon.) | Třinec – HC Slovan 4:0 (kon.)
Davos – Mountfield HK 3:4 (kon.)
Ukrajina
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HC SLOVAN Bratislava
Sobota 05.08.2023, 13:40 • Werk arena, Třinec • President Cup

58:31
    Ukrajina už byla v pěti, ale ne dlouho, protože po střele od levého mantinelu došlo k přerušení hry. Následně byl jeden z hráčů Slovanu krosčekován Kosarevem.

57:17
    Přesilovka Slovanu končí. Na dvě minuty je vyloučen Timur Trebula, který zasáhl jednoho z hráčů soupeře hokejkou do obličeje.

56:24
    Haponenko po odpískání byl příliš důrazný v dohrávání soubojů, což rozhodčí ocenil dvouminutovým trestem za hrubost.

53:49
    Hotsko u mantinelu srazil hráče Slovanu a je vyloučen na dvě minuty za napadení. Slovan čeká další přesilová hra.

45:12
    Slovan si zahraje další přesilovou hru, na dvě minuty byl vyloučen Petukhov za nedovolené bránění.

41:29
    Stasiuk sekl u mantinelu Vidu a čeká ho dvouminutový trest.

31:56
    Romanyshyn u zadního mantinelu chytil kolem krku Burova, který se jej snažil zbavit a poslal ho na led. Rozhodčí vše viděl a ukrajinského hráče usadil na trestné lavici. Trest: 2 minuty – držení.

28:05
    Slovan si zahraje přesilovku, na dvě minuty za sekání byl vyloučen Maksym Panchenko.

13:06
    Ukrajina si zahraje přesilovou hru, poté co Ďurišin narazil na mantinel Chyhyryka. Hráč Slovanu obdržel dvouminutový trest za napadení.

09:28
    Vylučovat se bude na druhé straně, protože Ukrajina byla nachytána se šesti hráči v poli, což v součtu s brankářem je nedovolené.

08:24
    Ukrajina si zahraje přesilovou hru, poté co dvě minuty za podražení dostal po faulu ve středním písmu Matej Stankovien.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 15. Petukhov (Haponenko, Chaika), 53. Chaika (Kuraiev) – 29. Burov (Stankovien, Kadlečík), 36. Fecko (Jánošík, Truchlý), 58. Floriš (Požgay)

Ukrajina: Koronenko (Chagarovsky) – Stasiuk, Kosarev, Petrov, Koval, Marintsev, Stupnitskyi, Petukhov – Laktionov, Naumenko, Zhovtiak, Panchenko, Chaika, Movchan, Hotsko, Tomanyshyn, Skorokhod, Haponenko, Kuraiev, Chyhyryk.
    HC SLOVAN Bratislava: Henriquez (Hornáček) – Floriš, Požgay, Bereš, Ružanský, Chalmovský, Mišovič, Tomaškovič – Kadlečík, Válek, Stankovien, Trebula, Slovák, Taliga, Vida, Šurlák, Haborák, Ďurišin, Fecko, Jánošík, Potočka, Truchlý, Burov, Šramatý.