Švýcarsko – Slovensko 1:0 (po pr.) | Česko – Německo 5:3 (kon.)
Švýcarsko
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Slovensko
Sobota 05.08.2023, 15:00 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • Turnaj pěti (U17)

Nesmírně vyrovnaný duel ovládali již od samotného úvodu obra brankáři. Za bezbrankového stavu jsme šli do prodloužení, ve kterém byla k vidění spousta šancí, ale nakonec jediný rozhodující gól si připsali Švýcaři. Po skvělé práci Nappiota dorážel do prázdné klece Flavien Etter.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou! (17:06:34)

Nejlepší hráči utkání:
    Švýcarsko – Cedric Gerber
    Slovensko – Patrik Brezáni

62:45 Flavien ETTER - 1:0

62:45
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Nappiot skvělým bruslením naprosto rozebral slovenskou obranu a přesným pasem na zadní tyč našel FLAVIENA ETTERA, který lehkým doklepnutím do odkryté branky rozhoduje zápas! 1:0. Asistence: Luca Nappiot a Florian Schenk.

62:15
    Ve hře nahoru, dolů mohl rozhodnout Tomka, jenže ostrou ranou z pravého kruhu míjí bližší tyč!

62:10
    Své štěstí zkusil i Etter, jenže napálil pouze rameno Brezániho.

61:34
    Kohút si v souboji jeden na jednoho poradil zajímavou střelou mezi nohama obránce.

61:01
    Blaha obkroužil celé útočné pásmo a přistrčil puk na spoluhráče u mantinelu.

60:07
    Saloň hned po začátku prodloužení vybruslil trpělivě až do úhlu, odkud orazítkoval pravou tyč!

60:01

Gólmani drží i po šedesáti minutách svou neprůstřelnost! Neskutečný tlak ze začátku periody nedokázali Slováci zužitkovat, a tak nás za malý okamžik čeká prodloužení.