Plzeň – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Plzeň – Ingolstadt 8:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
HC Litvínov
Sobota 05.08.2023, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Je dobojováno, Plzeň poráží Litvínov 5:3 a jde na první místo na turnaji. Hostům se sice povedlo ve třetí části srovnat na 3:3, ale Plzeň poté dvěma slepenými góly opět odskočila a v poslední minutě dala gólem na 6:3 razítko. Plzeň se dnes ještě utká s Ingolstadtem, Vervu čeká zápas proti Jihlavě. (15:00:16)

59:41 Jan FODOR - 6:3

59:41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak přece jen ještě jedna branka. JAN FODOR dostal pěknou přihrávku na pravý kruh, odkud plzeňský útočník vyslal přesnou ránu, Tobiáš Trejbal se proti této rychlé střele již nestačil přesunout. Asistence: Marek Šulan, Matěj Tománek.

59:19

58:44
    Puk opět u branky Eliáše Poustky, utkání se prakticky už jen dohrává.

58:12
    Indiánům se zatím nedaří dostat do útočné třetiny, avšak domácí mají nahráno a zas tak moc je to mrzet nemusí.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Hráčská lavice, příliš mnoho hráčů na ledě.

57:00

56:18
    Marek Šulan dorážel mezi kruhy, svůj pokus nicméně poslal jen do betonu Tobiáše Trejbala.

55:51
    Klatovský nepřesně přihrál na modrou čáru, Plzeňané musí opustit útočnou třetinu.

55:11
    Jiří Kamas pálil krátce po vyhraném buly, jeho pokus ale Trejbal viděl a puk dokázal zachytit.

55:00
    Hranáč – 2 min., podrážení.

54:00
    Šest minut před koncem třetí třetiny se prosmýkl mezi dvěma obránci Antonín Klatovský, Trejbal si nicméně poradil i proti následné ráně Jana Fodora.

53:16
    Puk v desáté řadě mezi sedačkami, vhazovat se bude ve středním pásmu.
    52:18 Petr KOCEK - 5:3

52:18
    Škodovka opět v zápase utíká Litvínova na rozdíl dvou branek. PETR KOCEK dostal nabito od zadního mantinelu a plzeňský obránce se nemohl trefit přesněji. Asistence: Jan Chasák, Václav Pitter.

51:00
    Domácí měli na hokejce další branku, jenomže Tobiáš Trejbal včas dostal svůj beton k levé tyči.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 1. Úbl (Slováček, Klatovský), 6. Tománek, 24. Maxa (Mašek), 50. Tománek (Šulan, Maxa), 53. Kocek (Chasák, Pitter), 60. Fodor (Šulan, Tománek) – 22. Sedláček (Honzík), 26. Bozseník (Trefný, Peroutka), 48. Polka (Babka, Čermák)

HC Škoda Plzeň: Poustka (Šátava) – Kocek, Kamas, Šulan, Reisnecker (A), Mašek, Matějka, Fiala – Slováček, Klatovský (C), Úbl (A), Fodor, Maxa, Tománek, Chasák, Pitter, Bělík, Sokol, Přibyl.
    Trenér: Michal Straka.

HC Litvínov: Trejbal (Udržal) – Čermák, Koky, Břenda, Bednařík, Dostál, Peroutka, Honzík, Kurnat, Danihelka, Scholosser, Spálenka, Bozseník, Vondráček, Vesecký, Gelhoff, Hranáč, Polka, Sedláček, Babka, Trefný.

Rozhodčí: Tolar – Rubáš, Brtník