Olomouc B – Prostějov 1:1 (kon.) | Sparta B – Chrudim 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 4:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
1:1 (0:1)
1. SK Prostějov
Neděle 06.08.2023, 10:15 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:8. Rohy: 6:6. (12:12:23)

Olomoucká Sigma nakonec ve druhé půli dokázala hanácké derby alespoň vyrovnat zásluhou Jáchyma Šípa, který skvělou ranou k tyči rozhodl o tom, že se béčko Sigmy rozejde s Prostějovem smírně.

Bod ale Olomouci jistě nestačí na tabulkový vzestup, pokud Varnsdorf večer neprohraje vysokým rozdílem na Dukle, zůstane Sigma B na sestupové pozici.

90+3

90+3
    Střídající Koudelka se málem dostal do samostatného úniku, skvělý obranný zákrok posledního obránce ale celou akci zastavil.

90+2
    Digaňa sebral pomalý míč do svých rukavic a rychle vysílá své spoluhráče do útoku.

90+1
    První minuta nastavení patří hostům z Prostějova, kteří se snaží najít skulinku na cestě do vápna soupeře, Sigma ale i v závěru utkání drží dobrý obranný blok.

90
    Vejmola bude po faulu vykopávat kousek od svého vápna.

89
    Prostějov se žene do útoku po levé straně, proti dobře dostupující obraně ale nemůže najít recept na průnik do vápna soupeře.

Dnešní utkání sleduje 238 diváků.

88
    Spáčil zakroutil po odraženém míči dobrý centr, ze kterého ale Olomouc nevytěžila žádné velké nebezpečí pro soupeřovu svatyni.

87
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází David Macháček, přichází Šimon Gábriš.

86
    Nyní se na polovině soupeře ocitá opět Prostějov, z těsného souboje ale nedokázal vytěžit ani roh.

85
    Mikulenka posílal na malé vápno skvělý míč po přiťuknutí od Slavíčka, žádný z olomouckých ale z bezprostřední blízkosti nedokázal dopravit míč za Vejmolovy záda. Velká škoda pro domácí.