Admira Praha – Slavia B 0:4 (kon.) | Plzeň B – Motorlet 3:1 (kon.) | Povltavská – Písek 1:0 (kon.)
FK Admira Praha
0:4 (0:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 06.08.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:30:20)

Je konec! Slavia si nakonec připsala naprosto jednoznačně vítězství 4:0. O dvě branky se v druhém poločase postaral Jan Trédl, konečnou tečku na skóre dal Daniel Toula. Hostující celek byl v druhém poločase jasně lepším týmem na hřišti a jeho výhra je naoprosto zasloužená.

90+3

90+2
    Voziaridis nejspíše po jednom ze soubojů špatně dopadl na ruku a na hřiště míří lékaři hostujícího celku. Hráč Slavie tak musí odejít za postranní čáru.

90+1
    Ogungbayi prodlužoval přihrávku na střed hřiště, kde si nabíhal jeden ze spoluhráčů, ovšem tentokrát domácí obrana zafungovala na jedničku a míč odpálila.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Alespoň na vstřelení čestného gólu se domácí snaží najít síly, ale nedaří se jim. Měli k dispozici i další z rohových kopů, jenže hosté se ubránili.

88
    Matěj Zachoval zůstal ležet na hřišti po jednom ze soubojů, ale záhy se zvedá a utkání dohraje.

87
    A není překvapením, že Admira se u míče dlouho neudržela. Dopředu tak zase může Slavia.

86
    Obrovská šance na vstřelení nepopulárního bůra! Daniel Toula pelášil směrem na gólmana ze strany, jenže ten jeho obrovskou šanci vychytal! Keller sice dostal čtyři góly, ale dnes jich také několik chytil a je nejlepším hráčem svého týmu.

85
    Ondřej Herc vhazoval na útočné polovině a domácí hráči se dostali až k centru do vápna. Snad poprvé v této půli, obrana hostů si ale poradila.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Michal Švec, přichází Matěj Zachoval.

84
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Ondřej Herc).

83
    Hráči v pruhovaných dresech po dlouhé době drží míč na svých kopačkách, jsou s ním ale jen na své obranné polovině. Do kombinace se zapojil i brankář.

81
    Z rohového kopu ale žádné velké nebezpečí nevzniklo. Admira se ale vůbec nemůže dostat dopředu.

80
    Posledních deset minut do konce duelu! Jan Bořil vyhrál souboj v polovině hřiště a vyslal Ogungbayie dopředu, toho ale parádně vychytal Keller! Další rohový kop pro hosty.

79
    Slavia poměrně kontroluje tento duel a svého soupeře nepouští ani k ohrožení brány.