Mladá Boleslav – Třinec 1:2 (po pr.) | Davos – Jungadler Mannheim 5:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 11.08.2023, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • Skupina B

Ode mě je to z tohoto zápasu vše.
    Přeji příjemný zbytek dne. (17:25:37)

Dnešní zápas jak na horské dráze nakonec vybojovali třinečtí Oceláři, kteří potvrdili svoji kousavost během utkání, kdy sice prohrávali, ke konci se však vzepřeli a odnáší si cenné dva body.

63:33
    Třinec právě vstřelil branku!
    Ze svého pásma ujel Matěj Kozlík i s TOMÁŠEM ŠILAREM, který nakonec z blízkosti prostřelil Davida Horu.
    Asistence: Matěj Kozlík

62:39
    Lysak dostal kotouč a ujížděl s ním na Horu, mladoboleslavský obránce ho ale stačil dobruslit a vyrazit mu puk z hokejky.

62:06
    Bruslaři jsou na puku a dostali přes střední pásmo.

61:13
    Bruslaři poslali puk z obranného pásma, třinečtí jsou však už zpět.

60:34
    Matěj Kozlík si opatrně najížděl kolem branky, vystřelit už se mu nepodařilo.

60:09
    Kotouč si přivlastnili Oceláři.

60:01

Základní hrací doba nakonec nestačila o rozhodnutí dnešního vítěze zápasu. Šest minut před koncem se podařilo Ocelářům stav srovnat. Po rychlé akci zakončil do sítě Klymentii Lysak, díky kterému se hra posouvá do prodloužení.

60:00

59:41
    Bruslaři se snaží založit útočnou kombinaci.

58:30
    Robin Gerych ujížděl sám na Horu, jeho střela z mezikruží nakonec skončila v lapačce.

58:00
    Běží poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:01
    Třinečtí se drží více na puku, nedaří se jim ale přesně zakončit.

55:31
    Ani jednomu týmů se nedaří udržet v útočném pásmu.

54:49
    Hra se přesouvá ze strany na stranu.

53:07
    Rychlá akce v podání Andrleho a Šilara ze středního pásma přinesla přihrávku na LYSAKA, který dělovou ránou zakončil za Davida Horu.
    Asistence: Petr Andrle, Tomáš Šilar

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 25. Vlasák (Gardoň) – 54. Lysak (Andrle, Šilar), 64. Šilar (Kozlík)

BK Mladá Boleslav: Hora (Forst) – Moravec, Vlasák Adam, Němec, Průšek, Hrouda, Sypecký, Kubíček, Křivánek – Teplý, Malínek, Zvagulis, Kučera, Gardoň, Vlasák Marek, Hurt, Hruška, Vojáček, Mayeseyev, Horňák, Vítek
    Trenér: Marek Melenovský

HC Oceláři Třinec: Král (Černý) – Horvath, Buják (A), Pospíšil, Ošmera, Andrle (A), Veselý, Čmiel, Volas – Lysak, Šilar, Kozlík, Spěváček, Svozil, Gerych, Blaha, Šutý (C), Mikula, Granečný, Urbánek
    Trenér: René Mucha

Rozhodčí: Hanák – Červenka, Vondráček