HC Kometa Brno
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 11.08.2023, 15:00 • WInning Group Arena • Přípravné zápasy juniorů

Junioři Komety zvládli generálku proti zlínským Beranům. O výhře Brňanů rozhodla především druhá třetina, ve které se Brno prosadilo třikrát. Konečný stav tedy je 4:0 pro Kometu Brno. (17:09:59)

59:57
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Roman Otava – 2 min., hrubost.

59:57
    Závěr utkání se neobešel bez menší šarvátky, kterou ovšem rozhodčí brzy uklidňují.

58:28
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Matyáš Dědek – 2 min., podrážení.

57:00
    Zápas už se pouze dohrává, i přes to však Kometa chce rozdíl ve skóre ještě prohloubit. Tentokráte se o to pokusil Tomáš Šantora, ale jeho rána končí nakonec vysoko nad brankou hostí.

55:16
    Chludil inkasoval hokejkou ránu do obličeje a s krvavým šrámem odjíždí na střídačku. Hra je na chvíli přerušena. Pořadatelé čistí z ledu stopy krve.

54:45
    Berani mají co dělat, aby v závěru ještě neinkasovali. Kometa je teď jako na střelnici. Na zlínskou branku lítá jedna střela za druhou.

51:40
    Za zlínským gólmanem znovu zvoní tyč!

50:48
    Tvrdá rána Veselského orazítkovala břevno zlínské brány.

50:05
    Adam Laciga – 2 min., hrubost.

48:56
    Matěj Zavřel – 2 min., sekání.

48:19
    Puk se po vhazování v obranném pásmu Zlína odrazil příhodně pro Romana Otavu. Ten se jej krkolomným způsobem snažil dostat za brankáře hostí, ale neuspěl.

45:41
    Brňané znovu zahrozili! Antonín Pospíšil ranou z mezikruží prověřil brankáře hostí.

43:34
    Rakus hledal Ekrta, jenž ho doplnil v rychlém kontru. Přihrávka do gólové příležitosti však byla na Ekrta příliš dlouhá.

42:28
    Berani zažívají dobrý vstup do třetí části. Vypracovávají si zajímavé střelecké pozice.

40:01

40:00

37:56
    Kometa právě vstřelila branku!
    ROMAN OTAVA bekhendovým blafákem překonal strážce zlínské svatyně a potvrzuje tak dominanci Brna v druhé třetině. Asistence: Jan Ekrt a Denis Svoboda.

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 11. Otava (Veselský), 28. Cakl (Nekvapil), 34. Veselský, 38. Otava (Ekrt, Svoboda)

HC Kometa Brno: Ondráček (Žůrek) – Eich, Ulbricht, Jurný, Svoboda, Pospíšil, Zubíček, Antony, Kuswito, Bárta, Rakus, Ekrt, Veselský, Otava (C), Chludil, Šantora, Nekvapil, Cakl, Zduba, Halačka, Pavlík.
    Berani Zlín: Uherek – Burian, Stuchlík, Špaňhel, Hamrla, Nábělek, Šišák – Matúšů, Marek, Frömel, Heš, Pilát, Čechmánek, Babulík, Kaláč, Chludil, Laciga, Holba, Tomek, Dědek

Rozhodčí: Kohoutek – Viskot, Zábršová