Bohemians B – Plzeň B 3:1 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Hostouň – Admira Praha 2:1 (kon.)
Táborsko akademie – Povltavská 4:5 (kon.)

Táborsko B právě vstřelilo branku!
    S přehledem proměněná penalta, jejím autorem MARTIN SLAVÍK.
    83. Oloko Ede Joseph - 3:5

83
    Velmi dobrá průniková přihrávka a povedené zakončení. Domácí snižují ztrátu na dva góly, nyní se prosazuje OLOKO EDE JOSEPH.

69
    Autorem branky je PATRIK SCHRAMHAUSER.
    59. Denis BUDÍNSKÝ - 1:5

59
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, pokutový kop s přehledem dokázal proměnit DENIS BUDÍNSKÝ.
    52. Jiří ŠPLÍCHAL - 1:4

52
    Je tu vlastní gól, míč si do své branky srazil nešikovně JIŘÍ ŠPLÍCHAL.
    51. Aleš NEŠICKÝ - 1:3

51
    Hostující celek přidává další branku, prosazuje se zcela neobsazený z hranice vápna ALEŠ NEŠICKÝ.
    43. Daniel KOZEL - 0:3

43
    Domácí fotbalisté nezvládli další situaci a před přestávkou inkasují znovu. Prosazuje se důrazný DANIEL KOZEL.
    20. Martin NOVÁK - 0:2

20
    MARTIN NOVÁK přidává velmi rychle druhou branku. Před bránou zůstal volný, dostal se k němu míč a celkem snadno hostující hráč dokázal zakončit.
    19. Martin NOVÁK - 0:1

19
    Hostující celek se dostává v devatenácté minutě do vedení, po rychlém přenesení hry se střelou prosazuje MARTIN NOVÁK.

Jan Prošek

Branky: 51. Nešický, 69. Schramhauser, 83. Joseph, 90+1. Slavík (pen.) – 19. Novák, 20. Novák, 43. Kozel, 52. Šplíchal (vla.), 59. Budínský (pen.)

Karty:   90+3. Kubovský (TBB) – 90. Kozel (POV)

FC Táborsko akademie: Matoušek – Šplíchal, Brabec, Slavík (C), Schindler, Kopřiva, Schramhauser, Nečický, Novák, Svatek, Kalousek
    Náhradníci: Mrzena – Ede Joseph, Škrtleta, Vozihnoj, Alozie, Kubovský, Plucar

Trenér: Petr Janota

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Lanc, Zákostelský, Vala, Kozel, Jakobovský (C), Mareš, Budínský, Hejda, Drobílek, Novák,
    Náhradníci: Šimáček, Novák, Smetana, Starý, Jíra

Trenér: Zbyněk Busta

Rozhodčí: Kubec – Hodek, Mazanec