Motor ČB – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 4:1 (kon.)
Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 0:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 13.08.2023, 08:00 • Enteria arena, Padubice • Turnaj O Pohár hejtmana

Zápas je u konce. V závěrečné třetině jsme mohli vidět hned čtyři branky. Nejdříve se Liberci podařilo srovnat v oslabení, ale ihned po necelých dvou minutách Motor opět odskočil. Poté po dobré kombinaci Liberec opět srovnal stav zápasu což vydrželo až do čtyřicáté minuty, kdy Motor skóroval na konečných 3:2. (09:43:20)

44:12
    Liberec kombinuje v útočném pásmu, ale zatím se jim nedaří trefit branku Jelínka.

43:39
    Liberec si vyžádal oddechový čas a zkusí hru bez gólmana.

43:11
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
    Nedorost – 2 min., podrážení.

42:38
    Nedorostova skrytá střela od modré trefila pouze zadní mantinel.

41:30
    Dobrá šance Hřebejka! Ten dostal dobrou přihrávku do prostoru mezikruží, ale nedokázal puk zvednout nad beton Charváta.

41:09
    Zmatek před brankou ukončuje Jelínek potom, co schoval puk pod lapačku.

39:19
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovice zase odskakují o branku! Muška našel skvělou průnikovou přihrávkou volného FILIPA ČEČETKU, jenž jen sám na branku a střelou pod břevno poslal Budějovice opět do vedení.
    Asistence: Lukáš Muška.

38:47
    Liberec se aktuálně drží v útočném pásmu, ale žádná šance zatím nepřichází.

36:56
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je opět vyrovnáno! Dobrá kombinace Liberce dostala Tygry až do útočného pásma, kde Krajdl našel před brankou volného DANNYHO BARNU, jenž měl již jednoduchou práci a zakončil do odkryté branky.
    Asistence: Dominik Krajdl, David Hrouda.

35:26
    Tvrdou střelu z prostoru levého kruhu vyslal Hečko. Jelínkovi se sice nepodařilo zachytit puk do lapačky, ale následně puk schoval.

34:54
    Průnikovou přihrávku nedokázal Hečko zachytit.

32:31
    Motor zpátky ve vedení! Po tlaku v útočném pásmu se ke střele dostal po přihrávce Přibyla TOBIAS UHLÍK, kterému se podařila střela ke vzdálenější tyči a vrátil Motoru vedení.
    Asistence: Tomáš Přibyl, Jan Smejkal.

30:36
    Liberec srovnává v oslabení! Erenberger dokázal rozjet rychlou akci v oslabení, kdy poslal puk na Grebeníčka, jenž ihned adresoval puk MARKU ŠŤÁSTKOVI, který poslal puk pod vyrážečku Jelínka.
    Asistence: Lukáš Erenberger, Štěpán Grebeníček.

30:05
    První přesilovku zápasu si zahraje také Motor.

30:01
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Fiala – 2 min., podrážení.

30:01

Prostřední část zápasu je u konce! Druhou branku zápasu jsme neviděli, avšak gólové šance jsme mohli vidět na obou stranách. Závěrečná dvacetiminutovka začne po krátké poradě týmů.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 6. Matějka (Skrdlant), 33. Uhlík (Přibyl, Smejkal), 40. Čečetka (Muška) – 31. Šťástka (Grebeníček, Erenberger), 37. Barna (Krajdl, Hrouda)

Banes Motor České Budějovice: Jelínek (Hájek) – Jelínek, Blažek, Nedorost, Jaroš, Šrámek, Matějka, Uhlík, Dušák, Smejkal, Hečko, Přibyl, Kinter, Skrdlant, Mařík, Pánek, Muška, Novotný, Svoboda, Čečetka, Fleischman, Lev.
    Bílí Tygři Liberec: Charvát (Hrášek) – Erenberger, Kachlíř, Seidl, Vaněček, Fiala, Zeman, Šťástka, Kratochvíl, Grebeníček, Bělohorský, Šichtář, Bajer, Choma, Šmucr, Šafářovský, Hrouda, Stromský, Krajdl, Pekrt, Barna.