Jihlava – HC Slovan B 3:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kolín – Vienna Capitals 5:4 (kon.)
Trenčín – Frýdek-M. 0:1 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Cracovia – Poprad 3:6 (kon.)
Vlci Žilina – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 5:2 (kon.) | Litoměřice – Kladno 2:4 (kon.)
Třebíč – Znojmo 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Banská Bystrica 6:1 (kon.) | Nitra – Vsetín 4:2 (kon.)
Sokolov – Slavia 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:7 (kon.)
Kobra – Příbram 0:7 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (2:2, 0:1, 1:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 15.08.2023, 17:30 • Zimní stadion Poděbrady • Přípravné zápasy

Tento přátelský zápas byl silově velmi vyrovnaný, jak už napovídalo samotné skóre, tudíž došlo až k prodloužení. V prodloužení se podařilo Pavlu Kousalovi poslat puk za Růžičku a jeho gólem 4:3 končí i dnešní zápas. (19:51:13)

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:41
    Gól v prodloužení se podařilo vstřelit PAVLU KOUSALOVI a jeho gólem končí tento zápas.

60:01

Závěrečná třetina skončila bez jakéhokoli navýšení na obou stranách.
    Hra tedy zatím pokračuje do prodloužení.

57:21
    Pyrochtovu střelu od modré schovává Kořenář do lapačky.

57:08
    Kestner – 2 min., krosček.

56:34
    Söderlund se dostal do velké šance, těsně před zakončením se mu sjel puk z hokejky.

55:34
    Hra se zatím vyvíjí bez navýšení skóre.

54:52
    Ofsjad Sparty.

54:16
    Sparťanští se dostali k dorážkám, nezakončili.

52:56
    Sobotka – 2 min., hrubost.

52:56
    U mantinelu se teď svádí souboje i po písknutí.

52:29
    Kořenář zastavuje akci Suchého.

52:17
    Moravčíkovu střelu zastavuje Růžička schováním puku pod betony.

51:56
    Malát se rozjel velkou rychlostí ze středního pásma a pokusil se o zakončení své akce – jeho puk vyráží Kořenář mimo branku.

51:41
    Zakázané uvolnění Sparty.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 13. Sobotka (Chlapík, Lajunen), 16. Kousal (Krejčík), 41. Řepík, 61. Kousal (Horák) – 6. Malát (Osburn), 14. Järvinen (Aaltonen), 30. Söderlund

HC Sparta Praha: Kořenář (Kovář) – Kempný, Irving, Němeček, Moravčík, Krejčík, Mozík, Mikliš, Krutil – Chlapík, Sobotka, Řepík – Kousal, Horák, Kestner – Buchtele, Lajunen, Hauser – Forman, Najman, Konečný
    Trenér: Pavel Gross

BK Mladá Boleslav: Růžička (Novotný) – Pyrochta, Pláněk, Jeřábek, Osburn, Jánošík (A), Čech, Bernad, Štibing – Lantoši, Järvinen, Aaltonen – Söderlund, Roman, Skalický – Šmerha, Fořt, Suchý – Malát, Hradec, Stránský (C)
    Trenér: Jiří Kalous

Rozhodčí: Jaroš, Veselý – Dědek, Ondráček