Jihlava – HC Slovan B 3:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kolín – Vienna Capitals 5:4 (kon.)
Trenčín – Frýdek-M. 0:1 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Cracovia – Poprad 3:6 (kon.)
Vlci Žilina – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 5:2 (kon.) | Litoměřice – Kladno 2:4 (kon.)
Třebíč – Znojmo 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Banská Bystrica 6:1 (kon.) | Nitra – Vsetín 4:2 (kon.)
Sokolov – Slavia 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:7 (kon.)
Kobra – Příbram 0:7 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 4:1 (kon.)
Fribourg-Gottéron
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 15.08.2023, 20:00 • BCF Arena • Přípravné zápasy

Zápas je u konce. Fribourg se prosadil ještě jednou. V poslední třetině se ale dočkaly i Vítkovice, za které skóroval Peter Krieger. (22:19:00)

47:43
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PETER KRIEGER.

41:40
    Fribourg-Gottéron právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SANDRO SCHMID. Asistence: Ryan Gunderson a Chris DiDomenico.

40:01

Druhá třetina je u konce. Vítkovice nestačily konkurovat silnému výběru Fribougu, který přidal další dvě branky. O ty se postarali Samuel Walser a Marcus Sorensen.

40:00

39:44
    Autorem branky je MARCUS SORENSEN. Asistence: Lucas Wallmark a Andreas Borgman.

23:29
    Autorem branky je SAMUEL WALSER. Asistence: Maximilian Streule a Dave Sutter.

20:01

První třetina je minulostí. Fribourg se postaral o první gól, který zaznamenal Jacob De la Rose. Další branky už nepadly.

20:00

09:08
    Autorem branky je JACOB DE LA ROSE. Asistence: Nathan Marchon a Christoph Bertschy.

00:01

Fribourg-Gottéron: Berra (Ruegger) – Bertschy, Binias, Borgman, Bykov, De la Rose, Diaz, DiDomenico, Dufner, Gunderson, Jorg, Marchon, Mottet, Seiler, Schmid (C), Sorensen, Streule, Sutter, Wallmark, Walser
    Trenér: Christian Dubé

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Machovský) – Percy, Zeleňák, Mikuš, Raskob, Gewiese, Prčík – Bukarts, Claireaux (C), Fridrich – Káňa, Krieger, Slusarczyk – Krejsa, Chlán, Kalus – Lednický, Přibyl, Půček
    Trenér: Miloš Holaň.

Zápas ke posunut až na 20 hodin. Důvodem jsou technické komplikace švýcarského celku při cestě do dějiště zápasu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 10. Rose (Marchon, Bertschy), 24. Walser (Streule, Sutter), 40. Sorensen (Wallmark, Borgman), 42. Schmid (Gunderson, DiDomenico) – 48. Krieger

Trenér: Miloš Holaň