Poruba 2011 – Prostějov 2:3 (kon.) | Kobra – Letňany 1:4 (kon.) | Motor ČB – Salzburg 3:5 (kon.)
Sokolov – Regensburg 2:1 (kon.) | Ciarko STS Sanok – Humenné 2:0 (kon.) | Králi – Pikes 4:6 (kon.)
Olomouc – Zlín 5:4 (3:1 po s.n.) | Servette Ženeva – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
EV Regensburg
Pátek 18.08.2023, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Přípravné zápasy
    45:05 ADAMEC - 2:1

45:05
    Baník právě vstřelil branku! Poprvé v utkání jde domácí tým do vedení! Štěpán Csamangó dostal puk na levou stranu útočné třetiny a ještě ho nabídl před branku VÁCLAVU ADAMCOVI, který lehkým postrčením dokázal podstřelit brankáře Neffina a poprvé poslat svůj tým do vedení. Asistence: Štěpán Csamangó, Daniel Vrdlovec.
    17:40 ADAMEC - 1:1

17:40
    Baník právě vstřelil branku! V přesilové hře je srovnáno! VÁCLAV ADAMEC dostal přesnou nahrávku před branku od Vojtěcha Kysely a uklidil puk za brankáře soupeře. Máma tak po 18 minutách hry srovnáno. Asistence: Vojtěch Kysela.
    11:49 SCHEMBRI - 0:1

11:49
    Regensburg právě vstřelil branku! Máme tu první branku dnešního přípravného zápasu. Hosté lehce vybojovali kotouč na středu hřiště a jeden z nich vyslal do samostatného úniku ANDREWA SCHEMBRIHO, který si poradil s gólmanem Michajlovem a otevřel skóre.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 18. Adamec (Kysela), 46. Adamec (Csamangó, Vrdlovec) – 12. Schembri

HC Baník Sokolov: Michajlov (Hamalčík) – Rohan, Tureček, Vogel, Klejna, Mlčák, Beran – Vracovský, Kverka, Adamec – Kysela, Vrdlovec, Csamangó – Křemen, T. Rohan, Novotný – Šlechta, Osmík, Handl
    Trenér: Tomáš Mariška

EV Regensburg: Neffin (McCollum) – Schütz, Heider, Weber, Hammond, Tippmann, Bühler – Schmid, Gajovsky, Pohl, Schembri, Girduckis, Ontl, Diviš, Schmidt, Zeilbeck, Yogan, Heger, Grimm
    Trenér: Maximilian Kaltenhauser