Kolín – Zlín 1:4 (kon.) | Trnava – SHKM Hodonín 4:6 (kon.) | Letňany – Salzburg II 1:0 (kon.)
Nitra – Jihlava 2:5 (kon.) | Pardubice B – Jastrzębie 4:1 (kon.) | Ciarko STS Sanok – Prešov 3:4 (0:1 po s.n.)
Zug – Mountfield HK 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
JKH GKS Jastrzębie
Středa 23.08.2023, 18:00 • Enteria aréna, Pardubice • Přípravné zápasy

Pardubice ve třetí třetině přidaly čtvrtou brankou a v tomto zápase tak vítězí a budou tak zítra hrát se Zlínem o první místo v turnaji. (20:06:05)

59:04
    Kopta vystřelil z levého kruhu, střelu zablokoval jeden z domácích hráčů.

58:21
    Před Honzíkem vznikla skrumáž, brankář raději přikryl puk pod lapačku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Mikyska se za pomoci zvedá z ledu a odjíždí na střídačku.

57:13
    Hra je přerušena, k zemi byl tvrdé srážen jeden z domácích hráčů, na pomoc jde doktor.

56:30
    Zdráhal nahodil puk za hostující branku, tam si ho vzal Žalčík, který z otočky vystřelil, ale mimo.

55:57

55:27
    Pardubický Herčík zaútočil ve vlastním oslabení, nakonec z toho větší šance nebyla.

54:44
    Izacky vyslal na Honzíka střelu, ten ji vyrazil.

53:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Jakub Lichtag – 2 min., vysoká hůl.

52:41
    Žalčík ujížděl před Lackoviće, ale byl obrán o puk jedním z hostujících hráčů.

51:42
    Dnešní utkání sleduje 324 diváků.

51:09
    Nahozenou střelu Bagina Honzík chytil do lapačky.

49:26
    Pardubice B právě vstřelily branku!
    Dynamo přidává čtvrtou branku. Hrníčko zavedl kotouč před Lackoviće, kde nahrál najíždějícímu DANIELI RÁKOSOVI, který přesnou střelou se trefil do horního rohu hostující branky.

48:21
    Zeman vybojoval puk a poslal ho Pochobradskému, ten ho zavedl před Lackoviće.

47:08
    Arrak se probojoval až do útočného pásma a vypálil, puk šel mimo tři tyče.

46:09
    Jakub Lichtag – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie:
    Ondrej Kopta – 2 min., hrubost.

45:27
    K puku se dostali domácí a ujíždí s ním před Lackoviće.

44:34
    Ihned po vhazování vypálil Rouha, Lacković střelu chytil a přerušil hru.

44:02
    Hra je přerušena kvůli ofsajdu.

43:20
    Kolusz se dostal před Honzíka a vystřelil, ten puk vyrazil.

42:32
    Zemanova střela byla vážena betony Lackoviće.

41:16
    Dynamu se podařilo získat kotouč a útočí.

40:19
    Zdráhal střílel od modré, Lacković byl připraven a puk vyrazil betony.

40:01

Po druhé třetině vedou stále Pardubice, které šly ve 25. minutě do dvoubrankového vedení, zásluhou Lukáše Žalčíka. Jastrzebie se poté taky prosadily, kdy Honzíka překonal Maciej Urbanowicz. Dynamo ale potom vstřelilo třetí branku o kterou se postaral Daniel Bukač.

40:00

39:30
    Střela Bukače skončila na zadním mantinelu.

38:36
    Rákos projel až před Lackoviće a zkusil bekhendovou klíčku, puk skončil mimo branku.

37:52
    Izacky si sjížděl před Honzíka, ale u puk jsou Pardubice.

36:59
    Jastrzebie hraje v plném počtu.

36:10
    Mikeska nahrával Zdráhalovi, ten ale přihrávku nepracoval a musel pro puk před Honzíka.

35:41
    Hrníčko chtěl vystřelit, ale střela mu nesedla.

34:49
    Kamil Górny – 2 min., podrážení.

34:29
    Herčík se dostal ke kotouči a ujížděl s ním před Lackoviće, nakonec ale nevystřelil, jelikož byl faulován.

33:16
    Kaut získal puk a zaútočil, Lacković byl připraven.

32:27
    Žalčík nadvakrát střílel na Lackoviće, brankář ho pokaždé vychytal.

31:06
    Pardubice se opět ujímají dvoubrankového vedení! Kaplan přihrál na modrou DANIELI BUKAČIVI, který vypálil a puk prošel mezi betony Lackoviće.

31:04

30:13
    Jastrzebie se osvobozuje.

29:38
    Žalčík opět vypálil, tentokrát Lacković kotouč zastavil.

29:02
    Jakub Izacky – 2 min., napadení.

28:43
    Herčík střílel z mezikruží, ale puk letěl mimo branku.

27:20
    Jastrzębie právě vstřelilo branku!
    Jastrzebie snižuje při přesilové hře, kdy Bernhards nahrál mezi kruhy MACIEJI URBANOWICZOVI, který vypálil a překonal pardubického Honzíka.

26:11
    Wajda vystřelil od modré, Honzík střelu zastavil.

25:39
    Jan Zdráhal – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

25:16
    Izacky objel pardubickou branku a zakončoval, Honzík nic za svá záda nepustil.

24:10
    Pardubice jdou do dvoubrankového vedení! Rákos poslal puk LUKAŠI ŽALČÍKOVI, který vypálil od modré a prostřelil vše co mu stalo v cestě.

22:04
    Rouha ujel před Lackoviće, kde vystřelil, kotouč se ale odrazil od betonů k Zemanovi a ten ihned vystřelil, ale ani jeho střela neskončila za zády Lackoviće.

21:13
    Górny se dostal ke kotouči a vystřelil, Honzík nemusel zasahovat neboť puk šel mimo branku.

20:20
    Rákos vypálil na Lackoviće, ten puk zastavil a přerušil hru.

20:01

Po první třetině vedou Pardubice, kdy se v přesilové hře trefil Lukáš Žalčík. Do konce první třetiny už žádná branka nepadla.

20:00

19:08
    Kolusz vystřelil z pravého kruhu, pouze do Honzíkových betonů.

18:32
    Kostek chtěl nahrát spoluhráči, ale jeden z domácích mu v tom zabránil.

17:28
    Pochobradský střílel od modré, puk Lacković vyrazil.

15:52
    Dynamo jde do vedení! Nejdříve Herčík vystřelil z levého kruhu, střelu Lacković vyrazil a k puku se dostal LUKÁŠ ŽALČÍK, který nenápadně dorazil puk do branky Jastrzebie.

15:25
    Filip Starzyński – 2 min., hákování.

14:38
    Zeman vyslal střelu z mezikruží ta letěla vysoko nad hostující branku.

14:12
    Oddechový čas pro tým JKH GKS Jastrzębie.

13:35
    Pardubicím se nedaří usadit se před Lackovićem.

12:43
    Rákos střílel z levého kruhu, puk však k brankáři nedoletěl.

12:11
    Patryk Palaczyk – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

11:55
    Tvrdá střela od modré, která byla vyslána z hole Bukače narazila do zadního mantinelu.

11:25
    Kaut zavedl kotouč před Lackoviće a pálil, hostující brankář na poslední chvíli puk zastavil.

10:26
    Filip Starzyński – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

10:07
    Izacky vystřelil z levého kruhu, Honzíkova lapačka byla připravena.

09:02
    Zeman se dostal k puku a zkusil vystřelit, Lacković kotouč vyrazil.

08:45
    Po dlouhé dobře Honzík přerušuje hru chycením puku do lapačky.

08:07
    Bukač pálil z mezikruží, pouze do zadního mantinelu.

06:54
    U puku jsou Jastrzebie a dostávají se před Honzíka. Tam dlouho nejsou jelikož puk si berou Pardubice.

06:22
    Herzigová střela od modré byla vyřazena.

05:29
    Rouhání přihrával Zemanovi, ale puk k němu neprošel přes obránce hostů.

04:39
    Kaut si najel před Lackoviće a vystřelil, brankář použil betony a puk si berou hosté.

03:50
    Izacky se dostal ke kotouči a pálil, Honzík puk vyrazil do rohu kluziště.

03:24
    Zeman vystřelil z mezikruží, brankář Jastrzebie střelu zastavil.

02:40
    Pochobradského střela skončila v lapačce Lackoviće.

01:30
    Jarosz chtěl dorazit puk do branky, ale Honzík byl připraven a puk vyrazil.

01:11
    Honzík si připsal první zákrok, kdy zastavil střelu Izackyho.

00:30
    Jastrzebie jsou před Honzíkem a útočí.

Úvodní vhazování vyhrály Pardubice.

00:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše a za malý okamžik padne úvodní buly.

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Bučko, Kaštánek, Bukač, Voženílek, Kubíček, Tvrdík – Hrníčko, Rákos, Žalčík, Kaplan, Kaut T., Lichtag, Herčík, Mikyska, Rouhání, Pochobradský, Zeman, Paleček
    Trenér: Richard Král

JKH GKS Jastrzębie: Lacković (Miarka) – Viinikainen, Kolusz, Urbanowicz, Arrak, Paš, Kostek, Bagin, Kopta, Starzyński, Izacky, Wajda, Górny, Bernhards, Kielbicki, Rajamaki, Kameneu, Martiška, Palaczyk, Jarosz, Zajac.

Pardubice B mají v přípravě odehrané dva zápasy. Jedním z nich bylo i utkání na zimním stadionu v Chrudimi proti pardubickému A-týmu, kde i přes dvougólový náskok béčka pardubické áčko otočilo skóre a vyhrát 4:3. Druhý zápas se Dynamu B nevydařil, kdy podlehl Třebíči 7:6 po samostatných nájezdech.

Jastrzebie GKS

Jastrzebie je polský celek, který nejdříve změřil síly s Porubou a Prostějovem, kde v obou přípravných zápasech prohrál, tentokrát přijíždí do města perníku.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zuzana Miřatská

Branky a nahrávky: 16. Žalčík (Herčík), 25. Žalčík (Rákos), 32. Bukač (Kaplan), 50. Rákos (Hrníčko, Žalčík) – 28. Urbanowicz (Bernhards)