Astana – Partizani Tirana 1:0 (kon.) | Tobol Kostanaj – Plzeň 1:2 (kon.) | FC Struga – Breidablik 0:1 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Ferencváros 0:4 (kon.) | Nordsjaelland – Partizan Bělehrad 5:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Besiktas 2:3 (kon.)
Farul – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Twente 5:1 (kon.) | Levski – Frankfurt 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Celje 4:1 (kon.) | Rapid – Fiorentina 1:0 (kon.) | Sepsi – Bodö/Glimt 2:2 (kon.)
Genk – Demirspor 2:1 (kon.) | Gent – APOEL 2:0 (kon.) | Lille – Rijeka 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 3:3 (kon.) | Osasuna – Club Bruggy 1:2 (kon.) | FC Ballkani – BATE 4:1 (kon.)
Alkmaar – Brann 1:1 (kon.) | Hearts – PAOK 1:2 (kon.)
KRC Genk
2:1 (0:0)
Adana Demirspor
Čtvrtek 24.08.2023, 20:00 • Luminus Arena, Genk • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:17. (22:02:57)

Druhý poločas byl od toho prvního diametrálně odlišný. Nabídl hned tři branky. Demirspor poslal do vedení Akbaba, ale o třicet minut později srovnal Arokodare, a v nastaveném čase rozhodl Muniz.

90+11

90+11
    Žlutá karta pro tým Adana Demirspor (Badou Ndiaye).

90+6
    Žlutá karta pro tým KRC Genk (Christopher Bonsu Baah).
    90+3. Daniel MUNOZ - 2:1

90+3
    Genk právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL MUNOZ. Asistence: Mark McKenzie.

88
    Střídání v týmu Adana Demirspor:
    ze hřiště odchází Cherif Ndiaye, přichází M'Baye Niang.

78
    ze hřiště odchází Younes Belhanda, přichází Badou Ndiaye,
    ze hřiště odchází Nani, přichází Yusuf Erdogan.
    77. Toluwalase Emmanuel Arokodare - 1:1

77
    Autorem branky je TOLUWALASE EMMANUEL AROKODARE.

71
    Střídání v týmu KRC Genk:
    ze hřiště odchází Yira Sor, přichází Toluwalase Emmanuel Arokodare.

66
    ze hřiště odchází Luca Oyen, přichází Christopher Bonsu Baah.

60
    Žlutá karta pro tým KRC Genk (Daniel Munoz).

50
    Žlutá karta pro tým Adana Demirspor (Younes Belhanda).
    47. Emre AKBABA - 0:1

47
    Demirspor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je EMRE AKBABA. Asistence: Cherif Ndiaye.

46

První poločas je u konce. Ani jeden z týmů se gólově neprosadil, oba týmy naopak inkasovaly jednu žlutou kartu. Demirspor pak musel i střídat. Rozuzlení patrně přijde až v druhém poločase.

Jiří Polášek

Branky: 77. Arokodare, 90+3. Munoz (McKenzie) – 47. Akbaba (Ndiaye)

Karty:   24. McKenzie (GNK), 60. Munoz (GNK), 90+6. Baah (GNK) – 23. Gravillon (DMR), 50. Belhanda (DMR), 90+11. Ndiaye (DMR)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:17.
    KRC Genk: Vandevoordt – Munoz, Sadick, McKenzie, Kayembe – El Khannouss, Galarza, Hrošovský, Fadera – Sor (71. Arokodare), Oyen (66. Bonsu Baah)
    Náhradníci: Chambaere (B), Van Crombrugge (B), Ait El Hadj, Arokodare, Arteaga, Bangoura, Bonsu Baah, Ndenge Kongolo, Ouattara, Preciado

Trenér: Wouter Vrancken

Adana Demirspor: Karačić – Svensson, Gravillon, Guler, Rodrigues (39. Dursun) – Stambouli, Akbaba – Sari, Belhanda (78. B. Ndiaye), Nani (78. Erdogan) – C. Ndiaye (88. Niang)
    Náhradníci: Ozbir (B), Akintola, Aydogan, Cokcalis, Dursun, Erdogan, Manev, B. Ndiaye, Niang, Tokoz

Trenér: Patrick Kluivert

Rozhodčí: A. Nobre (POR)
    Čtvrtek 31.08.2023
    Demirspor - Genk 1:0

Branky: 45+10. C. Ndiaye

Karty:   64. Akbaba (DMR), 78. Belhanda (DMR), 120+2. Stambouli (DMR) – 25. Fadera (GNK), 90+1. Arokodare (GNK)

4:5   Arokodare (GNK)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:12. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:13.