Galatasaray – Molde 2:1 (kon.) | Panathinaikos – Braga 0:1 (kon.) | Young Boys – Maccabi Haifa 3:0 (kon.)
Galatasaray Istanbul
2:1 (1:0)
Molde FK
Úterý 29.08.2023, 21:00 • Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Istanbul • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 6:17. (23:10:09)

Instanbul díky výhře v obou zápasech dokázal v posledním předkole Ligy mistrů porazit Molde. Vzhledem k tomu si zajistil postup do hlavní soutěže Ligy mistrů. Fotbalisté Molde budou hrát v Evropské lize.

90+8

90+8
    Rána hostujícího celku končí mimo branku, rozehrávat bude domácí Muslera.

90+7
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Venton Berisha).

90+6
    Hostující celek se sice prosadil na útočné polovině, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice, ze které by mohl zakončovat.

90+5
    Domácí fotbalisté v celkovém součtu vedou o dvě branky a mají velmi blízko k postupu do Ligy mistrů.
    90+3. ANGELIŇO - 2:1

90+3
    Galatasaray právě vstřelil branku!
    ANGELIŇO rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu, kterou mimo dosah brankáře tečoval Ellingsen.

90+3
    Hostující Mannsverk se dopustil faulu, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté na útočné polovině.

90+2
    Postavení hostů mimo hru, postavení si nyní nepohlídal Haugen.

90+1
    Molde vybojovalo míč po autovém vhazování na útočné polovině, dobrá zpráva pro norský klub.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul:
    ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Barkan Kutlu.

90
    Domácí brankář Muslera rozehrává od své branky a s výkopem vůbec nepospíchá.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Domácí celek se dožadoval odpískání pokutového kopu po souboji před brankou. Sudí nechávají hru plynout dál.

88
    Domácí celek vybojoval v závěru zápasu rohový kop.

87
    Bakambu ani jeho spoluhráč nedokázali vypracovat si výraznější šanci. Yilmaz pálil vedle.

Jan Prošek

Branky: 7. Icardi (pen.), 90+3. Angeliňo – 66. Hestad (Breivik)

Karty:   45+5. Bardakcı (GAL), 74. Yılmaz (GAL) – 5. Ellingsen (MLD), 33. Erling Moe (MLD), 85. Mnnsverk (MLD), 90+7. Berisha (MLD)

Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 6:17.
    Galatasaray Istanbul: Muslera (C) – Boey, Nelsson, Abdülkerim Bardakci, Angeliňo – Demirbay, Mertens, Torreira – Teté, Icardi – Kerem Aktürkoglu
    Náhradníci: Günay Güvenc – Dubois, Halil Dervisoglu, Berkan Kutlu, Kaan Ayhan, Sérgio Oliveira, Emin Bayram, Baris Alper Yilmaz, Ali Turap Bülbül, Baran Aksaka, Kazimcan Karatas, Bakumbu

Trenér: Okan Buruk

Molde FK: Karlstrom – Haugen, Bjornbak, Ellingsen – Knudtzon, Breivik, Mannsverk, Kaasa, Haugen – Wolff Eikrem, Brynhildsen
    Náhradníci: Petersen, Lervik – Hansen, E. Hestad, Veton Berisha, Kitolano, Eriksen, Grodem, Hagelskjaer, Lovik, Ibrahim, Odegard

Trenér: : Erling Moe

Rozhodčí: Marciniak – Listkiewicz, Lupsik (POL)
    23.08.2023
    Molde - Galatasaray 2:3

Branky: 8. Ellingsen (Breivik), 57. Haugen (Knudtzon) – 25. Oliveira, 29. Icardi (Akgun), 90+3. Midtsjo (Icardi)

Karty:   39. Mannsverk (MLD), 80. Haugan (MLD), 86. Breivik (MLD) – 85. Angelino (GAL)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:7.