Galatasaray – Molde 2:1 (kon.) | Panathinaikos – Braga 0:1 (kon.) | Young Boys – Maccabi Haifa 3:0 (kon.)
Panathinaikos FC
0:1 (0:0)
SC Braga
Úterý 29.08.2023, 21:00 • Olympic Stadium of Athens • Liga mistrů (předkola) • Play-off

To je pro dnešek vše! Přeji vám dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:09:30)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 8:8. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:15.

Odvetné utkání play-off o Ligu mistrů mezi Panathinaikosem a Bragou je u konce! Z postupu do skupiny Ligy mistrů se může radovat portugalský celek, který po celkovém skóre 3:1 může bouchat šampaňské.
    V odvetě v Řecku to ale neměla jednoduché, když po bojovné první půli přežila asi největší šanci Vagiannidise, který mířil hlavičkou pod břevno, ale hosty podržel Matheus.
    Druhá půle se více otevřela a domácí na to také doplatili, když v 83.minutě z rychlého brejku rozhodl Bruma. Závěrečný tlak byl domácím k ničemu a tak po závěrečném hvizdu mohli slavit hráči Bragy.

90+8

90+8
    Panathinaikos se jeví už dost odevzdaně, když ani pořádně nenapadá hostující hráče.

90+7
    Už jen pár desítek vteřin dělí Bragu od postupu do skupinové fáze Ligy mistrů. Opět drží míč v útoku a dokonce bude zahrávat rohový kop.

90+6
    A opět cenné chvilky pro Bragu, která drží balón na útočné polovině.

90+5
    Domácí se snaží zásobovat hostující obranu několika centry, ale ta si se všemi pokusy ví rady.

90+4
    Po autu hostů se dostal po individuální akci k zakončení Simon Banza, jenže jeho povedenou střelu vyráží nohou Brignoli.

90+3
    Braga se znovu dostává na útočnou polovinu.

90+2
    Po závaru ve vápně Brignoliho se dostal k těžké zakončovací pozici Ricardo Horta, ale střela mu vůbec nesedla a do rukavic ji kryje brankář řeckého celku.

90+1
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Panathinaikos FC (Juankar).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Centr se dostal na hlavu Magnússona, ale hlavička je slabá a tak ji v klidu chytá do rukavic Matheus.

89
    Panathinaikos se dostává k rohovému kopu, když obrovsky tlačí na obranu hostů.

88
    Znovu se k zakončení mohl dostat Šporar, ale míč si adekvátně nezpracoval a tak útočné snažení prozatím končí.

83
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Bruma).

87
    Střídání v týmu SC Braga:
    ze hřiště odchází Bruma, přichází Paulo Oliveira,
    ze hřiště odchází Abel Ruiz, přichází Simon Banza.

86
    Srovnání měl na kopačce Andraž Šporar, ale přízemní centr nedokázal nasměrovat mezi tři tyče hostující branky.