Modré Krídla – Kolín 2:4 (kon.) | Motor ČB – Black Wings Linz 7:3 (kon.) | Slavia – Kladno 4:2 (kon.)
Třebíč – Chomutov 3:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:4 (kon.) | Vsetín – Nitra 2:3 (kon.)
Prostějov – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Sokolov – K. Vary 1:4 (kon.) | Pardubice B – Letňany 4:2 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 2:6 (0:3 po s.n.) | Zvolen – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Vrchlabí 2:7 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Cheb – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 2:4 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Mostečtí Lvi 5:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:6 (kon.) | Davos – Litvínov 0:3 (kon.)

50:39
    Vsetín bude mít možnost vyrovnat, dvě minuty za podrážení obdržel Branislav Mezei.

46:48
    Dnešní utkání sleduje 1385 diváků.

40:30
    Vsetínští se pustili do třetí třetiny aktivně a byli blízko k vyrovnání, po střele Berzinše vyrazil Beržinec puk pouze před sebe a z dorážky těsně minul branku Jonák!
    39:59 LACKA - 2:3

39:59
    Nitra právě vstřelila branku! Už se zdálo, že i druhá třetina skončí za vyrovnaného stavu. Hosté však rozjeli ještě jednu útočnou akci a po přihrávce Pobežala se z osy hřiště prosadil přesnou střelou JAKUB LACKA. Asistence: Tomáš Pobežal, Branislav Mezei.

31:34
    Velký závar se nyní zrodil před brankou Nitry, kde se ležícího Beržince snažil překonat domácí mladíček Dědek, obrana Nitry svému brankáři včas pomohla a hrozící nebezpečí zažehnala.

26:46
    Vsetín čeká další přesilová hra, menší trest za napadení nafasoval Luke Green.
    26:32 BUČEK - 2:2

26:32
    Nitra právě vstřelila branku! Hosté se dočkávají zaslouženého vyrovnání! Perfektní přihrávkou se prezentoval Sahir Gill, který na centimetry přesně našel čepel hole SAMUELA BUČKA, tomu stačilo jen mít správně nastavenou hokejkou, aby překonal Žukova. Asistence: Sahir Gill.
    22:22 BERZINŠ - 2:1

22:22
    Vsetín právě vstřelil branku! Valaši využívají po osmi vteřinách přesilovou hru! Jonák zpoza branky dlouho rozmýšlel, kam pošle puk, nakonec si vybral DANIELSE BERZINŠE, který usměrnil kotouč mezi betony Beržince. Asistence: Vít Jonák, Jakub Ďurkáč.

22:14
    Nitra si komplikuje start druhé třetiny faulem. Dvě minuty za podrážení obdržel Jakub Lacka.

21:47
    Griffin nyní směřoval přihrávku na hranici brankoviště, kde byl připraven zakončovat Gates, Žukov na poslední chvíli sklepl betony a zabránil inkasované brance!

16:38
    Robovu přihrávku usměrnil k brance Berzinš, na hranici brankoviště nadvakrát zakončoval Vít Jonák, ke zklamání vsetínských fanoušků, ale nedokázal ve vyložené pozici skórovat!

16:13
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru v utkání, dvě minuty za podrážení obdržel brankář Juraj Beržinec.

14:03
    Pohledná akce první útočné formace Vsetína! Jonák vybojoval za brankou puk pro Berzinše, ten mu kotouč ihned vrátil a Jonák se snažil vyšperkovat zakončení pro Luboše Roba, který z bezprostřední blízkosti trefil připraveného brankář Beržince!
    13:08 STACHA - 1:1

13:08
    Nitra právě vstřelila branku! Hosté vyrovnávají skóre! Nitra se usadila v útočném pásmu a přihrávku na osu hřiště obdržel MARTIN STACHA a prostřelil Žukova. Asistence: Brent Gates, Patrick Bajkov.

09:03
    Nitra se snaží o bleskové vyrovnání, po přihrávce Okoličányho promáchl puk před prázdnou brankou Šramaty!
    08:29 ONDRAČKA - 1:0

08:29
    Vsetín právě vstřelil branku! Valaši se ujímají vedení! Dobrou práci a také dostatek kuráže předvedl vsetínský útočník Roman Vaňo, který se po individuální akci dostal až před Beržince, nedokázal sice ideálně zakončit, ale z jeho práce těžil TOM ONDRAČKA, vsetínskému obránci se podařilo propasírovat puk za záda brankáře Nitry. Asistence: Roman Vaňo, Tomáš Vávra.

06:30
    Luboš Rob zpoza branky poslal puk mezi kruhy, kde byl osamocený Vít Jonák, ten si puk zpracoval na holi, ale branku Beržince přestřelil!

04:10
    Jonák – 2 min., hákování.

04:08
    Lincoln Griffin nyní předvedl individuální akci, při které překonal obranný val Valachů, už se zdálo, že dotáhne i bekhendovou kličku, ale na poslední chvíli byl nedovoleně zastaven Vítem Jonákem!

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 9. Ondračka (Vaňo, Vávra), 23. Berzinš (Jonák, Ďurkáč) – 14. Stacha (Gates, Bajkov), 27. Buček (Gill), 40. Lacka (Pobežal, Mezei)

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Uhrin) – Staněk, Ondračka, Smetana, Jenáček, Ďurkáč, Hryciow – Jonák, Berzinš, Rob – Holec, Dědek, Hrňa – Hořanský, Kern, Jandus – Bláha, Vávra, Vaňo.
    Trenér: Jiří Weintritt

HK Nitra: Beržinec (Kašík) – Gajdoš, Vitáloš, Stacha, Green, Mezei, Valent, Bača, Fatul – Buček, Gill, Čederle -Griffin, Gates, Bajkov – Lacka, Slovák, Hrnka – Pobežal, Šramaty, Okoličány.
    Trenér: Antonín Stavjaňa

Rozhodčí: Škrobák, Kovařčík – Lainka, Šimek